Aromaterapia, olejki eteryczne, suplementy, leczniczo-dekoracyjne kosmetyki, środki do 

pielęgnacji  włosów i skury, artykuły o zdrowiu, Internet-sklep-dostawa   Partnerzy Firmy Vivasan
(Brak produktów)
Złożyć zamówienie
Katalog Profilaktyka zdrowia

Szukaj:     

Zapisz sie na liste czytelnikow:
"Produkty Vivasan dla zdrowia i urody"
E-mail:
Imie:
Główna Cennik Współpraca Aromaterapia Kontakt Nowości Formuła zdrowia Promocja  

Zmarli lekarze nie kłamią IV,V


                                                                                                                    Odcinek IV

                                                                                                            Teraz trochę nauki.

W listopadzie 1993 r. w Arizonie przeprowadzono interesujący eksperyment. Trzy pary spędziły 3 lata w izolacji, gdzie odżywiały się zdrowym jedzeniem własnej produkcji, oddychały czystym powietrzem i piły czystą wodę. Kiedy wyszli, zostali zbadani przez lekarzy gerontologów z Uniwersytetu Kalifornijskiego w Los Angeles.
Wszystkie dane, analizy krwi i inne ważne życiowo wskaźniki wprowadzono do uniwersyteckiego komputera, który zaprognozował, że jeśli będą oni dalej żyć w takich warunkach, to mogą dożyć 165 lat.
Wszystko to jeszcze raz dowodzi, że całkiem możliwe jest dożycie 120-140 lat.

Średnia długość życia Amerykanów, to dzisiaj 75 lat, a długość życia magistra bądź lekarza – 58 lat.
Jeśli więc chcecie wywalczyć 20 dodatkowych lat, nie idźcie na medycynę.

Są dwie podstawowe rzeczy, które powinniście zrobić, żeby trafić do grupy ludzi długowiecznych.

Jeśli rzeczywiście chcecie dożyć100-140 lat, zapamiętajcie:

Po pierwsze, trzeba unikać niebezpieczeństw, nie wchodzić na miny, czyli unikać bezsensownych niebezpieczeństw.  Oczywiście, jeśli gracie w rosyjską ruletkę, palicie, pijecie, wbiegacie na środek drogi szybkiego ruchu w godzinach szczytu, to chyba nie dożyjecie 120 lat.
Wszystko to brzmi zabawnie, ale tysiące ludzi umiera dlatego, że robią takie głupoty.
Chcę, żebyście pomyśleli o tym. Tam, gdzie to możliwe, powinniście siebie chronić. Innymi słowy, jeśli macie możliwość zapobiec chorobie, szczególnie nieuleczalnej, to powinniście koniecznie z tej możliwości skorzystać.

Po drugie, powinniście robić tylko to co przynosi korzyść.

Niezbędne jest dla Was 90 dodatków do pokarmu: 60 minerałów, 16 witamin, 12 podstawowych aminokwasów i białek zawierających proteiny oraz 3 podstawowe kwasy tłuszczowe.
W sumie 90 dodatków do codziennej diety, ażeby uniknąć zachorowań spowodowanych ich brakiem.

                          
                                                                                                                            Odcinek V

Dziś piszą o tym w gazetach, mówią w radiu i telewizji. Wszyscy o tym wiedzą, ponieważ interesują się zdrowiem, długowiecznością i suplementacją diety. Lekarze stale z nami o tym rozmawiają. Nie dlatego, że zmusza ich do tego zawód lekarza. Nie myślcie, że medycy proszą o to dziennikarzy. Taka informacja wpływa na większą sprzedawalność gazet.

Mój ulubiony artykuł pojawił się w piśmie „Times” 6.04.92 r. Jeśli go nie czytaliście, to stanowczo zalecam wypożyczyć go z dowolnej szkolnej lub publicznej biblioteki, zrobić kilka odbitek i przykleić je na drzwiach, w łazience, na lodówce. Jest to wyczerpujący artykuł, w którym jest mowa o tym, że witaminy są w stanie pokonać raka, choroby układu krążenia oraz destrukcyjne oddziaływanie starzenia się. Na 6-u pouczających stronach tego artykułu znajduje się tylko jedna negatywna myśl wypowiedziana przez lekarza, któremu autor artykułu zadaje pytanie: „Co pan myśli o witaminach i minerałach jako dodatkach do żywności?”.
Oto co odpowiada doktor: „Pochłanianie witamin nie przynosi pożytku” – uważa Wiktor Hubin, profesor medycyny w nowojorskiej szkole medycznej Mautsinay. „Wszystkie witaminy, jako dodatki, powodują tylko, że nasz mocz jest droższy”.

Jeśli spróbować przetłumaczyć te słowa na język ogólnodostępny, to wychodzi, że oddajemy mocz dolarami.  Jeśli zażywamy witaminy i minerały – po prostu na próżno tracimy na nie dolary.

Właśnie To on chciał powiedzieć.

Coś w tym jest, skoro to opublikowano. Ale oto co powinienem Wam powiedzieć po tym jak przeprowadziłem 17500 autopsji na 14501 osobnikach zwierząt z całego świata i na 3000 ludzi, i sam zawsze chciałem być zdrowy, bo mam dzieci, wnuki i prawnuki. Uważam, że nie inwestując w siebie , w witaminy i minerały, inwestujecie w dobrobyt i polepszenie życia doktorów medycyny.

Jestem przekonany, że to właśnie my pomagamy bogacić się lekarzom.

W okresie między rokiem 1776 i II wojną światową rząd USA wydał około 8,5 milionów dolarów na ochronę zdrowia i badania naukowe z nią związane. Obecnie na ten cel przeznacza się 1,2 tryliona dolarów rocznie i to jeszcze jest za mało, a każdy chce, żeby służba zdrowia była bezpłatna.

I powiem Wam, że jeśli będziemy stosować w hodowli zwierząt system medyczny typu ludzkiego, Wasze kotlety będą kosztowały 275 $ za 0,5 kg. A jeśli skorzystacie z tego systemu rolnictwa, który my stosujemy w hodowli zwierząt, ubezpieczenie 5-osobowej rodziny będzie wynosić 10 $ na miesiąc. Tak więc wybierajcie.
Uważam, że o ile my przyczyniamy się do wzbogacania się lekarzy przy pomocy ubezpieczenia i subsydiów państwowych, to oni też są nam coś winni. A winni są nam chociażby przesyłanie informacji o wynikach najnowszych badań medycznych.

Czy ktoś z Was, siedzących tutaj, kiedykolwiek otrzymał podobną informację od swojego lekarza? Nie. Prawda, że to ciekawe? Ale ja mam dużo informacji, które moglibyście otrzymać.
Chcę podzielić się nimi z Wami.

Ciąg dalszy.

Całość