Aromaterapia, olejki eteryczne, suplementy, leczniczo-dekoracyjne kosmetyki, środki do 

pielęgnacji  włosów i skury, artykuły o zdrowiu, Internet-sklep-dostawa   Partnerzy Firmy Vivasan
(Brak produktów)
Złożyć zamówienie
Katalog Profilaktyka zdrowia

Szukaj:     

Zapisz sie na liste czytelnikow:
"Produkty Vivasan dla zdrowia i urody"
E-mail:
Imie:
Główna Cennik Współpraca Aromaterapia Kontakt Nowości Formuła zdrowia Promocja  

AnemiaSzanowni Państwo!

Firma VIVASAN opracowała  dla Was krótki metodyczny podręcznik zastosowania produktów VIVASAN. Cel – maksymalnie uprościć wybór produktów dla ich zastosowania przy różnego rodzaju stanach patologicznych człowieka.

W opisie każdej choroby wymienione są polecane produkty, sposoby stosowania, dawki i długość kuracji. Wykaz produktów rozmieszczony malejąco w stosunku do ich efektywności lub ważności.

Chcemy zwrócić Waszą uwagę na to, że produkty VIVASAN nie są pierwszorzędnymi środkami w leczeniu chorób. Nie mogą one zastępować lekarstw, ale są wspaniałymi pomocniczymi środkami w połączeniu i wykorzystaniu z tradycyjnymi metodami leczenia. Niektóre produkty VIVASAN przy poszczególnych chorobach są preparatami do wyboru. Na przykład, „Ferroforte” jest stosowany na życzenie przy niedokrwistości, „Ultra ochrona wątroby” przy chorobach wątroby, „Cystamina” przy chorobach dróg moczowych, „Fito 40” podczas klimakterium, „Młodość na zawsze” przy  chronicznych chorobach zapalnych u kobiet i inne.

          Stosowanie tych środków daje możliwość znacznie zwiększyć efektowność leczenia tradycyjnego, zmniejszyć dawki preparatów leczniczych, przy  tym zmniejszając ich negatywne działanie na organizm chorego.

Wszystkie polecane przez firmę VIVASAN produkty dobrze są przyswajane i łączą się między sobą. Jest polecane jednoczesne stosowanie do jedzenia nie więcej niż czterech – pięciu dodatków biologicznie aktywnych (BAD), biorąc pod uwagę ich skład witamin.

          Wspólne stosowanie BAD z olejkami eterycznymi, kremami, środkami do pielęgnacji skóry i włosów i inne znacznie zwiększają efektowność działania produktów przy różnego rodzaju stanach patologicznych u ludzi.

Wykorzystanie olejków eterycznych koniecznie musi zaczynać się od przeprowadzenia próby uczuleniowej do tych olejków. Przy ujawnieniu podwyższonej czułości na olejki eteryczne ich stosowanie nie jest polecane. Kompozycja z olejków eterycznych musi zawierać nie więcej niż pięć olejków.

Stosowanie wewnętrzne:

Czarna jagoda Vital – napój:   po 1 łyżce stołowej 3 razy dziennie przed jedzeniem w ciągu 4 – 6 tygodni       lub:

Ferroforte – napój:   po 1 łyżce stołowej 2 razy dziennie podczas jedzenia w ciągu 2 tygodniach

Zielona herbata z miętą: po 1 tabletce 3 razy dziennie ssać po jedzeniu w ciągu 4 – 6 tygodni

Rześkość na cały dzień: po  1 tabletce raz dziennie podczas jedzenia w ciągu  miesiąca

Acerola: po 1 tabletce 3 razy dziennie podczas jedzenia w ciągu miesiąca

Syrop Żurawina: po 1 łyżce stołowej 2 -3 razy przed jedzeniem w ciągu miesiąca

Ocet jabłkowy: po 1 -2 tabletki ssać po jedzeniu 3 razy dziennie w ciągu miesiąca