Aromaterapia, olejki eteryczne, suplementy, leczniczo-dekoracyjne kosmetyki, środki do 

pielęgnacji  włosów i skury, artykuły o zdrowiu, Internet-sklep-dostawa   Partnerzy Firmy Vivasan
(Brak produktów)
Złożyć zamówienie
Katalog Profilaktyka zdrowia

Szukaj:     

Zapisz sie na liste czytelnikow:
"Produkty Vivasan dla zdrowia i urody"
E-mail:
Imie:
Główna Cennik Współpraca Aromaterapia Kontakt Nowości Formuła zdrowia Promocja  

Współpraca


Buduj biznes z Vivasan

Każdy, kto chociaż raz zastosował produkty Vivasan dla poprawy swojego zdrowia, czy wyglądu – na zawsze staje się ich użytkownikiem, inaczej mówiąc – fanem.

O czym to świadczy?

A świadczy to o tym, że z takimi produktami łatwo tworzyć dużą sieć klientów – inaczej mówiąc – budować biznes.

Jeżeli prowadzisz działalność gospodarczą w jednym z niżej wymienionych punktów, czy ośrodków, - to już masz wszystkie predyspozycję, żeby zaciąć budować biznes z Vivasan.

Apteka, gabinet kosmetyczny, gabinet odnowy biologicznej, gabinet masażu, solarium, fitness klub, siłownia, aerobik, przychodnia lekarska, sklep zdrowej żywności, i t. d. – to są ośrodki, gdzie ludzie zwracają się o pomoc dla poprawy swojego zdrowia i wyglądu. Produkty Vivasan w 100% stworzone właśnie do tych celów.

250 produktów Vivasan obejmują:

W 100% naturalne olejki eteryczne renomowanej szwajcarskiej firmy Elixan Aromatika, biologicznie-aktywne dodatki do żywności, terapeutyczne kremy i żele na bazie naturalnych olejków eterycznych, szampony i farby bez amoniaku, kosmetyka odmładzająca Locherber, multiwitaminowe syropy i napoje i inne kategorię – to bardzo bogaty asortyment produktów, z którymi można prowadzić bardzo skuteczną profilaktykę zdrowia i zwalczać różne dolegliwości.

Produkcja szwajcarskiej firmy Vivasan sprzedaje sama siebie, ponieważ – szwajcarska jakość, oraz skuteczność działania każdego z dych produktów ma przyciągającą siłę dla każdego klienta, który chociaż by raz jego zastosował.

Temat poprawy zdrowia i urody – temat wieczny, nieprzemijający się.

Zalety

Każdy, realizujący się produkcję Vivasan oprócz marży, którą ustala sobie tradycyjnie, jak w każdym sklepie, - otrzymuje od firmy wynagrodzenie w postaci premii według  planu marketingowego.

Premia od stworzonego obrotu wynosi od 4 do 21%.  Największy - 21% firma nalicza Wam, gdy obrót wynosi 6000 euro. W pieniężnym wyrażeniu – to około 4000zł dodatkowego dochodu.  Jeżeli ten obrót wynosi od 3300 do 5999 евро, to premia - 19%.  Jeżeli obrót wynosi od 1900 do 3299 - 14%, przy obrocie od 1000 do 1899 - 12,5%, od 600 do 999 - 10%, od 200 do 599 - 6%, od 50 do 199 - 4%.

To tylko pierwszy poziom wynagrodzeń w tym biznesie. Są inne dodatkowe wynagrodzenia w zależności od zbudowanej sieci klientów.

Dodatkowo otrzymujesz wielojęzyczny, wielo- funkcjonalny sklep internetowy, który pozwala na skuteczne i szybkie budowanie własnej sieci klientów i dystrybutorów w swoim mieście, kraju, Europie i na całym świecie.

Dodatkowo otrzymujesz dostęp do portalu liderów Vivasan, gdzie możesz śledzić i kontrolować obrót i postęp wzrostu  swojej struktury i bazy klientów.

Błyskawiczna dostawa, doskonały asortyment, minimalne koszty dostawy bardzo korzystnie wpływają na jakość obsługi klientów, co z kolei sprzyja skuteczności budowania biznesu z Vivasan.

W sprawach współpracy proszę dzwonić na Tel. 501782111

Pozdrawiam. Aleksander