Aromaterapia, olejki eteryczne, suplementy, leczniczo-dekoracyjne kosmetyki, środki do 

pielęgnacji  włosów i skury, artykuły o zdrowiu, Internet-sklep-dostawa   Partnerzy Firmy Vivasan
(Brak produktów)
Złożyć zamówienie
Katalog Profilaktyka zdrowia

Szukaj:     

Zapisz sie na liste czytelnikow:
"Produkty Vivasan dla zdrowia i urody"
E-mail:
Imie:
Główna Cennik Współpraca Aromaterapia Kontakt Nowości Formuła zdrowia Promocja  

Zmarli lekarze nie kłamią III


Doktor Wallach jest obecnie bardzo popularny w Ameryce. W 1991 roku był nominowany do nagrody Nobla.

To, o czym przeczytacie w tej broszurze, może całkowicie odmienić Wasze pojęcie o zdrowiu i o współczesnej medycynie oraz może radykalnie zmienić Wasz los i los Waszych bliskich.

                                                                                        Odcinek III

Ormianie, Abchazi, Azerbajdżanie dożywają w dobrej kondycji do 120-140 lat.

W 1973 roku w styczniowym numerze „National Geographic” ukazał się artykuł o ludziach, którzy przeżyli 100 lat i więcej. Materiały te zostały zilustrowane pięknymi zdjęciami, z których słynie to czasopismo. Z całego zbioru fotografii zapamiętałem trzy.

Na jednej z nich była 136-letnia kobieta. Siedziała w fotelu, paliła kubańskie cygaro, piła wódkę i brała udział w spotkaniu towarzyskim. Świetnie się bawiła. Nie była przykuta do łóżka w domu starców, któremu trzeba co miesiąc płacić 2000 dolarów. Mając 136 lat cieszyła się życiem.

Na innym zdjęciu były dwie pary małżeńskie świętujące 100 i 115 rocznicę ślubu.

Trzecia fotografia przedstawiała mężczyznę zbierającego herbatę w górach Armenii. Miał przy sobie mały odbiornik tranzystorowy, którego właśnie słuchał. Zgodnie z jego metrykami urodzenia i chrztu oraz na podstawie danych jego dzieci miał 167 lat i wtedy był najstarszym człowiekiem na ziemi.

Na półkuli zachodniej znani z długowieczności są Indianie z plemienia Wilków oraz mieszkańcy Ekwadoru żyjący w Andach i południowo-wschodnim Peru, jak również plemiona Titi-Kaka oraz Machu Pichu.

Przedstawiciele najstarszego plemienia Titi-Kaka żyją 120 lat.

Amerykanka Margaret Peech ze stanu Virginia, zapisana w księdze rekordów Guinnessa jako najstarsza Amerykanka, umarła w wieku 115 lat z powodu niewystarczającego odżywiania. Dokładniej, zmarła na skutek komplikacji po upadku. Kto z Was powie jaka mogła być przyczyna jej śmierci? Tak jest – osteoporoza. Kobieta zmarła z powodu deficytu wapnia w organizmie. Nie miała problemów z układem krążenia, nie miała raka ani cukrzycy, ale po 3 tygodniach od upadku zmarła, ponieważ w jej organizmie brakowało wapnia. Jej córka powiedziała, że przed śmiercią Margaret Peech miała skłonność do słodyczy. Schorzenie to jest znane pod nazwą Pike. Będziemy o nim mówić później.

Jeśli bardzo lubicie czekoladę i słodycze, to zazwyczaj oznacza, że w Waszym organizmie brakuje chromu i wanadu.

W jednym z krajów trzeciego świata – Nigerii, wódz plemienia Bawe umarł w wieku 126 lat. Na pogrzebie jedna z jego wielu żon chwaliła się, że mąż do końca swoich dni miał wszystkie swoje zęby, a świadczy to o tym, że i inne organy wypełniały swoje funkcje jak należy.

Pewien mężczyzna z Syrii umarł w wieku 133 lat w lipcu 1992 roku. Wpisano go do księgi rekordów Guinnessa nie dlatego, że miał 133 lata (wielu dożywa tego wieku) i nie dlatego, że w wieku 80 lat ożenił się po raz czwarty, a dlatego, że po 80-ce został ojcem 9 dzieci. Łatwo policzyć, że każda ciąża trwa 9 miesięcy plus rok karmienia piersią i rok między każdym z dzieci. Tak więc wychodzi, że nasz bohater reproduktor został ojcem po ukończeniu 100 lat.

Tak więc nie traćcie nadziei chłopaki!

Ciąg dalszy.

Całość