Aromaterapia, olejki eteryczne, suplementy, leczniczo-dekoracyjne kosmetyki, środki do 

pielęgnacji  włosów i skury, artykuły o zdrowiu, Internet-sklep-dostawa   Partnerzy Firmy Vivasan
(Brak produktów)
Złożyć zamówienie
Katalog Profilaktyka zdrowia

Szukaj:     

Zapisz sie na liste czytelnikow:
"Produkty Vivasan dla zdrowia i urody"
E-mail:
Imie:
Główna Cennik Współpraca Aromaterapia Kontakt Nowości Formuła zdrowia Promocja  

Firma i produkty


Intensywne rolnictwo, wyczerpujące zapasy ziemi, fabryczna obróbka produktów z wykorzystaniem wysokiej temperatury, konserwantów, soli, barwników i wiele innych "ulepszaczy" niszczą elementy odżywcze tych produktów, na skutek czego te produkty stają się nie tylko bezwartościowymi, ale i zatruwają nasz organizm. Niezbędne elementy odżywcze, potrzebne dla normalnego funkcjonowania organizmu znajdują się w suplementach diety i tak zwanych biologicznie – aktywnych dodatkach, stosowanych w trakcie spożywania posiłków.

Dzięki wysokiej jakości ekologicznie czystych surowców i nowoczesnym metodom biotechnologicznego przetwarzania, produkty VIVASAN cieszą się zasłużonym powodzeniem na całym świecie. Pojawienie się produktów VIVASAN na naszym rynku daje szerokim kręgom polskich klientów możliwość korzystania ze szwajcarskich kosmetyków leczniczych oraz dodatków biologicznie czynnych najwyższej jakości po przystępnych cenach.

Produkty VIVASAN różnią się znacznie od analogicznych produktów innych firm. Produkty VIVASAN:

  1. Są naturalne, sporządzone na podstawie leczniczych alpejskich ziół
  2. Nie zawierają hormonów ani antybiotyków
  3. Nie zawierają składników modyfikowanych genetycznie
  4. Są hipoalergiczne, tj. nie zawierają substancji powodujących alergie
  5. Mają szerokie spektrum długotrwałego działania na organizm, zarówno przy użyciu wewnętrznym jak i zewnętrznym, co daje wysoką skuteczność w badaniu i profilaktyce
  6. Dzięki wysokiej koncentracji są ekonomiczne w użyciu
  7. Są odpowiednie dla osób w każdym wieku

Receptury ludowe, których podstawą są naturalne produkty lecznicze, działały w przeszłości, działają i obecnie w erze rozwoju technicznego. Poza tym, w odróżnieniu od leków syntetycznych, środki naturalne nie wywołują efektów ubocznych. Jest to fakt znany powszechnie na świecie. Rynek naturalnych produktów profilaktyczno – leczniczych jest obecnie jednym z najszybciej rozwijających się.

Szwajcaria zajmuje wiodącą pozycję w tej dziedzinie.

 Firma VIVASAN jest głównym przedstawicielem w Rosji, krajach nadbałtyckich, Europie Wschodniej i Azji szeregu dużych szwajcarskich firm – producentów leczniczo – profilaktycznych kosmetyków i dodatków biologicznie czynnych na bazie roślin.

Produkcja tych firm, cieszących się od dziesięcioleci renomą na rynku światowym, odbywa się specjalnie na potrzeby firmy VIVASAN, pod marką VIVASAN, co umożliwia dynamiczny rozwój firmy na światowym rynku produktów naturalnych.

Partnerami firmy VIVASAN są takie solidne i sprawdzone firmy szwajcarskie jak SWISSCAPS AG, Dr. DUENNER AG, INTRACOSMED AG, OSWALD GmbH, ELIXAN GmbH oraz włoska firma COSVAL srl., słynąca w całej Europie z cudownych naturalnych produktów do pielęgnacji włosów.

Z roku na rok asortyment produktów VIVASAN poszerza się, głównie dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii produkcji z zachowaniem receptur ludowych. Produkcja firmy VIVASAN jest przedstawiona na naszym portalu w następnych kategoriach:

Pielęgnacja ciała

Pielęgnacja twarzy.

Aromaterapia

Pielęgnacja włosów

Dodatki biologicznie - czynne

Harmonia z naturą, skuteczna receptura, wieloletnie doświadczenie i nowoczesne biotechnologie – oto podstawa sukcesu produktów VIVASAN!

Środki leczniczo- kosmetyczne takie, jak: kremy, żele, emulsje, itp. sporządzone są na bazie roślin o właściwościach leczniczych takich jak: jałowiec, tymianek, nagietek, rumianek, aloes, arnika, brzoza, komosa piżmowa, jojoba, czerwone algi i inne. Produkty na bazie tych ziół są skuteczne w leczeniu i zapobieganiu wielu chorobom, usuwają nie tylko objawy, ale i przyczynę choroby.

Bezwzględną zaletę tych produktów jest ekologiczna czystość surowców i brak konserwantów syntetycznych, często powodujących podrażnienie skóry. Dlatego produkty VIVASAN są dobrze tolerowane nawet przez osoby o wrażliwej i skłonnej do alergii skórze. Skuteczność produktów VIVASAN jest zauważalna zaraz po zastosowaniu i utrzymuje się przez długi czas od użycia.

Szczególność produktów VIVASAN polega na tym, że sporządzono je na bazie ekstraktów z ziół alpejskich łąk.

O wyższości alpejskich ziół stanowi to, że dzięki najczystszemu górskiemu powietrzu i krystalicznie czystej wodzie ze źródeł alpejskich, nie są one narażone na szkodliwe działanie zanieczyszczonego środowiska naturalnego i zachowują wszystkie swoje właściwości lecznicze. Dzięki wysokiej jakości ekologicznie czystych surowców i nowoczesnym metodom biotechnologicznego przetwarzania, produkty VIVASAN cieszą się zasłużonym powodzeniem na całym świecie.

Częścią filozofii firmy VIVASAN jest odmowa testowania produktów na zwierzętach.

Pojawienie się produktów VIVASAN na naszym rynku daje szerokim kręgom polskich klientów możliwość korzystania ze szwajcarskich kosmetyków leczniczych oraz dodatków biologicznie czynnych najwyższej jakości po przystępnych cenach.

Produkty na bazie tych ziół są skuteczne w leczeniu i zapobieganiu wielu chorobom, usuwają nie tylko objawy, ale i przyczynę choroby.

Do produkcji kosmetyków profilaktyczno – kosmetycznych VIVASAN używa się takich drogocennych komponentów jak: olejek z kiełków pszenicy, olej sojowy, jojoba, olej słonecznikowy, wosk pszczeli, mleczko migdałowe, aktywne ekstrakty roślinne, naturalne olejki eteryczne. Dzięki swej właściwości przenikania głębokich warstw skóry mają one skuteczny leczniczy wpływ nie tylko na skórę, ale i na cały organizm. Bezwzględną zaletę tych produktów jest ekologiczna czystość surowców i brak konserwantów syntetycznych, często powodujących podrażnienie skóry. Dlatego produkty VIVASAN są dobrze tolerowane nawet przez osoby o wrażliwej i skłonnej do alergii skórze.

Cały katalog produkcji Vivasan można ściągnąć tutaj.


Email
Imię
Miasto
Zgadzam się z polityką prywatności