Aromaterapia, olejki eteryczne, suplementy, leczniczo-dekoracyjne kosmetyki, środki do 

pielęgnacji  włosów i skury, artykuły o zdrowiu, Internet-sklep-dostawa   Partnerzy Firmy Vivasan
(Brak produktów)
Złożyć zamówienie
Katalog Profilaktyka zdrowia

Szukaj:     

Zapisz sie na liste czytelnikow:
"Produkty Vivasan dla zdrowia i urody"
E-mail:
Imie:
Główna Cennik Współpraca Aromaterapia Kontakt Nowości Formuła zdrowia Promocja  

Partnerzy Vivasan


ELIXAN AROMATICA GmbH

Firma Elixan Aromatica GmbH, znajduje się w szwajcarskim miasteczku Gevil, czołowa europejska firma w zakresie produkcji i sprzedaży olejków eterycznych i niektórych dodatków do żywności. Ugruntowała swoją pozycję wiarygodnego partnera i producenta wysokiej jakości produktów. Olejki eteryczne tej firmy są znane wielu renomowanych producentów perfum i kosmetyków w Europie Zachodniej.

Produkcji olejków eterycznych firma Elixan Aromatica GmbH zwraca szczególną uwagę. Technologia produkcji i oczyszczania olejków eterycznych opracowana jest przez najnowsze technologie, co pozwala osiągnąć najwyższą jakość i czystość swoich produktów.

Jakość produkowanych olejów kontrolowana i badana metodą chromatografii gazowej i chromato-mas-spektrometrii. Ze względu na jakość, skuteczność i czystość olejków eterycznych Elixan Aromatica GmbH, ich stosowanie jest dozwolone nawet w szwajcarskich szpitalach. Ponadto, firma Elixan Aromatica GmbH produkuje specjalne oleje, które są stosowane na oddziałach położniczych szwajcarskich klinik.

Dlatego nasza firma zwróciła uwagę na spółkę Elixan Aromatica GmbH, która produkuje dla VIVASAN nie tylko wysokiej jakości olejki eteryczne i podstawowe oleje, ale także nowe naturalne suplementy diety, które trafią na nasz rynek w niedalekiej przyszłości. Naturalne olejki eteryczne wyprodukowane przez Elixan Aromatica GmbH dla firmy Vivasan posiadają Sertyfikat GMP


Firma COSVAL

Produkcja firmy COSVAL jest wytwarzana w Szwajcarii we własnym przedsiębiorstwie, ale we Włoszech jest tylko pakowana dla dalszej realizacji produktów.

 

Firma COSVAL ściśle związana ze szwajcarskimi firmami SWISSCAPS i Dr.DUENNER, realizacja produktów których, na rynku światowym w większości przypadków, odbywa się również za pośrednictwem spółki COSVAL. COSVAL jest innowacyjną firmą, liderem na rynku we Włoszech, Szwajcarii, Austrii i Niemiec do produkcji łagodnych naturalnych farb do włosów (bez amoniaku) i leczniczych szamponów na podstawie złotego prosa, niepowtarzalnych leczniczych maści i balsamów, a także rewolucyjnych kosmetyków przeciw starzeniu się skóry.

W dziedzinie roślin leczniczych do produkcji naturalnych kosmetyków firma COSVAL zajmuje czołową pozycję w Europie. Produkuje wyroby kosmetyczne pod markami COSVAL, SANOTINT, MIGLIORIN, LOCHERBER itp. Co do produkcji ekskluzywnych suplementów diety, posiadających znakomite efekty terapeutyczne, i leczniczo- profilaktyczne, spółka posiada patenty na nich na całym świecie. Kolejną zaletą jest to, że firma COSVAL dla produkcji swoich wyrobów nie stosuje badań na zwierzętach.

Wyjątkowość produktów COSVAL była powodem, że zaczęliśmy z tą firmą współpracę. Najwyższe oceny są godne znane już łagodne środki do pielęgnacji włosów, kosmetyki odmładzające i balsamy lecznicze, a także nowe suplementy diety, które trafią do sprzedaży jeszcze w tym roku.

 

Firma OSWALD

Oswald - партнер компании Vivasan

Należą do nich suplementy diety, syropy owocowe, a także suche zaprawy i zupy, wzbogacone w witaminy i korzystne pierwiastki śladowe. Ponadto, firma produkuje różnego rodzaju dania gotowe, wykonane zgodnie z najnowszymi osiągnięciami naukowymi w zakresie żywienia. Jako producent numer 1 w Szwajcarii, tego rodzaju produktów, firma uważnie pilnuje i kontroluje ich jakość.

Filozofia firmy - "dla klientów - tylko najlepsze” w pełni odpowiada na potrzeby i oczekiwania konsumentów nie tylko w Szwajcarii, ale również daleko poza jej granicami.

Przy użyciu najwyższej jakości surowców i nowoczesnych metod produkcji, firma Oswald pozostawiła daleko w tyle swoich rywali.

Dla VIVASAN firma Oswald produkuje syropy multiwitaminowe, suszone warzywa, zupy i przyprawy, a w najbliższej przyszłości możemy posmakować i "produkty dla zdrowia", zgodnie z recepturami Oswald. Mamy nadzieję na długą i wzajemnie korzystną współpracę z tą firmą.

 

Firma INTRACOSMED

Intra Cosmed AG - партнер компании Vivasan

Firma INTRACOSMED specjalizuje się na produktach do pielęgnacji skóry, które zapewniają nie tylko efekt kosmetyczny, ale również działanie terapeutyczne, przenikając w głębokie warstwy skóry

Wszystkie produkty INTRACOSMED spełnia wymogi bezpieczeństwa, gwarancji, efektowność i tolerancji dla organizmu. Niewątpliwie największą zaletą środków kosmetologicznych INTRACOSMED jest to, że wykonane są z ekologicznych surowców, z wykorzystaniem najnowszych technologii i nie zawierają sztucznych konserwantów, które często powoduje podrażnienia skóry. Dlatego produkty INTRACOSMED dobrze tolerowane nawet przez osoby wrażliwe, podatne na reakcje alergiczne skóry.

Intra Cosmed AG - Омолаживающая косметика Viva Beauty

Firma INTRACOSMED cieszy się renomę poważnej i innowacyjnej marki, która korzysta z najnowszych osiągnięć naukowych. Firmą INTRACOSMED projektowane są i wykonane ekskluzywne linii kosmetyczne, zarówno własne, jak i zlecone przez inne znane europejskie firmy, wśród których obecnie znajduje się firma VIVASAN.

Dla Vivasan firma INTRACOSMED produkuje kremy lecznicze i środki do pielęgnacji skóry, w tym elitarne kosmetyki odmładzające, dla twarzy.

 

Firma Dr. DUENNER

Dr. Dunner партнер компании Vivasan

Firma Dr DUENNER założona w 1948 roku w malowniczym szwajcarskim kantonie Schwyz, dzisiaj firma Dr DUENNER eksportuje swoje produkty w ponad 20 kraje świata.

Tajemnica wysokiej jakości i efektywności produkcji Dr DUENNER, jak również jej popularność na całym świecie polega na tym, że umiejętnie łączy tradycyjne receptury ludowej z najnowocześniejszymi technologiami produkcji.

Dr. Dunner

Charakterystyczną cechą firmy Dr DUENNER jest to, że dzięki specjalnej technologii wszystkie jej produkty są produkowane bez chemicznych konserwantów.

Najwyższe obroty firma DUENNER ma w Szwajcarii, Niemczech i Kanadzie. I to pomimo faktu, że te kraje mają bardzo surowe przepisy, dotyczące dodatków do żywności .

 

Produkty pod marką Dr DUENNER są szczególnie przyjazne dla środowiska i wyróżniają się jakością.

Dla VIVASAN firma DUENNER tworzy piękne ,naturalne i skuteczne napoje multiwitaminowe, biologicznie - aktywne dodatki pochodzenia roślinnego.


 

Firma SWISSCAPS

Wielkim wyróżnieniem jest to, że kapsułki firmy SWISSCAPS są wykonane nie z żelatyny, pochodzącej z kości bydła, a ze skrobi ziemniaczanej, która eliminuje ryzyko zakażenia (BSE) (szaleństwo krów)

Ze względu na to, firma SWISSCAPS jest najbardziej preferowanym europejskim producentem suplementów diety w kapsułkach i dostaje zlecenia z całego świata.

Podstawą wszystkich suplementów diety są naturalne substancje biologicznie zrównoważone i wysokiej jakości, komponenty, które są ważne dla ochrony i utrzymania wysokiego poziomu zdrowia.

Wyłącznie dla firmy i marki VIVASAN firma SWISSCAPS produkuje suplementy diety w tabletkach i kapsułkach o szerokim spektrum działania.

Swiss Caps - компаньон фирмы Vivasan