Aromaterapia, olejki eteryczne, suplementy, leczniczo-dekoracyjne kosmetyki, środki do 

pielęgnacji  włosów i skury, artykuły o zdrowiu, Internet-sklep-dostawa   Partnerzy Firmy Vivasan
(Brak produktów)
Złożyć zamówienie
Katalog Profilaktyka zdrowia

Szukaj:     

Zapisz sie na liste czytelnikow:
"Produkty Vivasan dla zdrowia i urody"
E-mail:
Imie:
Główna Cennik Współpraca Aromaterapia Kontakt Nowości Formuła zdrowia Promocja  

Zmarli leksrze nie kłamią XV


Trzecia postać minerałów nazywa się minerały koloidalne.

Charakteryzują się one najwyższym wchłanianiem. A przecież właśnie absorpcja, wsysanie, interesuje nas najbardziej. Minerały koloidalne wchłaniają się w 98 %, a więc 2,5 razy bardziej niż Kleider-minerały i 10 razy bardziej, niż minerały metaliczne.

Minerały koloidalne występują tylko w postaci płynnej i w bardzo małych cząsteczkach, o 7000 razy mniejszych, niż czerwone ciałka krwi, erytrocyty.

Każda cząsteczka naładowana jest ujemnie, a powłoka jelita dodatnio, w zw. z czym powstaje pole magnetyczne, które koncentruje te minerały wokół ścianek jelita. Wszystko to razem wzięte daje 98 % przyswajalności. Rośliny odgrywają bardzo interesującą rolę w tworzeniu minerałów koloidalnych. W swoich tkankach przekształcają one minerały metaliczne w minerały koloidalne.

Stosując te rośliny gromadzimy je w swoim organizmie i korzystamy z nich. Ale ponieważ w naszej glebie nie ma minerałów metalicznych, nasze rośliny i plony nie mają w swoim składzie wystarczającej ilości minerałów.

Wszyscy ludzie długowieczni, żyjący do 120-140 lat, mają wiele wspólnego. Wszyscy oni mieszkają w wysokogórskich wsiach powyżej 8000 i 14000 stóp nad poziomem morza. Opady tam wynoszą poniżej 2 cali w roku, nie ma deszczu ani śniegu. Są to bardzo suche obszary. Jak myślicie, skąd otrzymują wodę do picia i irygacji? Z topnienia górskiego śniegu. Woda, która wypływa spod lodowców nie jest taka czysta i przeźroczysta jak z gejzerów. Jeśli napełnić nią szklankę, to jest ona żółtawo-biała bądź biało-niebieska. Zawiera od 60 do 72 minerałów.

Nad jeziorem Titicaca (lubię powtarzać tę nazwę) lub w Tybecie nazywają ją lodowym molochem. Oni tę wodę nie tylko piją, otrzymując 8-12% absorpcji minerałów, ale co ważniejsze – nawadniają nią ziemię rok w rok, pokolenie za pokoleniem od 2,5-5 tysięcy lat. Nie chorują na cukrzycę, na choroby krążenia, raka, nie mają wysokiego ciśnienia, zapalenia stawów, osteoporozy, katarakty, jaskry, dzieci nie rodzą się z defektami. Nie ma więzień, narkomanów, podatków. Nie ma lekarzy, a oni żyją 120-140 lat nie chorując.

Czy według Was ważne są minerały koloidalne?

Za każdym razem, kiedy nie zażyjecie minerałów, skracacie swoje życie o kilka godzin lub nawet o kilka dni.

Pomyślcie o tym i bądźcie zdrowi!