Aromaterapia, olejki eteryczne, suplementy, leczniczo-dekoracyjne kosmetyki, środki do 

pielęgnacji  włosów i skury, artykuły o zdrowiu, Internet-sklep-dostawa   Partnerzy Firmy Vivasan
(Brak produktów)
Złożyć zamówienie
Katalog Profilaktyka zdrowia

Szukaj:     

Zapisz sie na liste czytelnikow:
"Produkty Vivasan dla zdrowia i urody"
E-mail:
Imie:
Główna Cennik Współpraca Aromaterapia Kontakt Nowości Formuła zdrowia Promocja  

Zmarli lekarze nie kłamią XIII


Następny problem, to zapalenie stawów. Pamiętacie, że już mówiliśmy o kurzych chrząstkach i żelatynie. 85% zachorowań na zapalenie stawów spowodowane jest osteoporozą stawów. Rozróżnia się zwykłe zapalenie stawów, chorobę zwyrodnieniową stawów, lumbago, reumatyzm i wszystko to jest następstwem zwapnienia stawów i kości.

Nadciśnienie tętnicze. Hipertonia, to podwyższenie ciśnienia. Lekarz przede wszystkim zaleci zmniejszenie ilości soli w waszej diecie. Wszyscy to wiedzą, bo wbijano nam to zawsze do głowy. Ale przypomnijmy sobie krowy. Pierwsze, co zrobi farmer, to doda do karmy kawałek soli.

Żaden farmer nie poradzi sobie finansowo, jeśli nie będzie dodawać soli do karmy bydlęcej. W przeciwnym razie rachunki od weterynarza doprowadzą go do szaleństwa lub śmierci. Również nam karze się wierzyć w to, że sól jest niepotrzebna i że ilość soli znajdująca się np. w chlebie lub sałatce jest wystarczająca. Nie wierzcie w to. Wyobraźcie sobie, że lekarz, który dożył do 58 roku życia, mówi wam: „nie jedzcie soli i masła”, a ci, co przeżyli 120 lat, jedli masło i sól. Spróbujcie dokonać wyboru.

Zebrałem grupę kontrolną 5000 ludzi z podwyższonym ciśnieniem krwi i zwiększyłem o dwa razy dzienne spożycie wapnia. Po 6 tygodniach przerwałem eksperyment, ponieważ u 65% z tej grupy ciśnienie krwi unormalizowało się tylko poprzez podwojenie spożycia wapnia. Kiedy ci pacjenci poszli do lekarza, powiedział on: „Ma pan normalne ciśnienie, co pan zażywał?” „Brałem udział w eksperymencie, zażywałem podwójną dawkę wapnia” – odpowiedział pacjent. Następny problem – skurcze. Budzicie się w nocy i nie możecie poruszyć nogą.

Wszyscy tego doświadczyliśmy. Zwykle to deficyt wapnia w organizmie. Dalej następuje zespół napięcia miesiączkowego, stan emocjonalno-fizyczny, który nazywamy histerektomią. W kalifornijskim instytucie San-Diego zaproponowano podwojenie dziennej normy wapnia i 85% emocjonalnych i fizycznych symptomów ustąpiło. I ostatnie – bóle w krzyżu. 85% Amerykanów cierpi na bóle w krzyżu niezależnie od tego czy pracują przy komputerze, rozładowują samochody ciężarowe czy kierują autobusami.

To ogromny problem. W rzeczywistości bóle w krzyżu, to zwapnienie kręgów, niezależnie od tego czy jest problem z kręgosłupem, czy nie. Jeśli dysk nie ma na czym się trzymać, kręgi robią się cieńsze, niszczeją, szczególnie przy deficycie miedzi.