Aromaterapia, olejki eteryczne, suplementy, leczniczo-dekoracyjne kosmetyki, środki do 

pielęgnacji  włosów i skury, artykuły o zdrowiu, Internet-sklep-dostawa   Partnerzy Firmy Vivasan
(Brak produktów)
Złożyć zamówienie
Katalog Profilaktyka zdrowia

Szukaj:     

Zapisz sie na liste czytelnikow:
"Produkty Vivasan dla zdrowia i urody"
E-mail:
Imie:
Główna Cennik Współpraca Aromaterapia Kontakt Nowości Formuła zdrowia Promocja  

Zmarli lekarze nie kłamią XI


Mamy szczęście. Rośliny posiadają zdolność produkowania niezbędnych dla nas aminokwasów, witamin i kwasów tłuszczowych. Żeby otrzymać niezbędne 90 elementów, powinniście codziennie spożywać 15-20 komponentów roślinnych w prawidłowych proporcjach. Przeciętny Amerykanin uważa, że jeśli zjadł trochę ziemniaków w formie chipsów, to wykonał dzienną normę warzywną.

Trzeba podchodzić do tego racjonalnie. Tak więc, mimo że jest to teoretycznie możliwe, praktycznie mało kto otrzymuje wraz z pożywieniem potrzebną ilość witamin, aminokwasów i kwasów tłuszczowych. Dlatego, jeśli drogie jest Wam Wasze życie, tak jak dla mnie moje, moich dzieci i wnuków, powinniście sami zatroszczyć się, żeby zażywać odpowiednią ilość witamin, aminokwasów i kwasów tłuszczowych. Gwarantuję Wam, że jeśli tego nie zrobicie – nie dożyjecie do 120 lub 140 lat.

Inna historia - to minerały. Rośliny już nie zawierają minerałów w żadnej postaci. Nie ma ich w glebie i nie ma ich w roślinach. Przygotowaliśmy dla Was kopię dokumentu senatu USA, dokument 2.64 z drugiej sesji 74 Kongresu. Mowa jest w nim o tym, że gleby naszych ferm zostały całkowicie wyjałowione z minerałów. Dlatego w zebranych plonach, takich jak zboża, warzywa, owoce, orzechy, nie ma minerałów.

Ludzie spożywający te produkty automatycznie nabawiają się chorób związanych z ich deficytem. Jedynym sposobem, żeby temu zapobiec i wyleczyć się jest dodawanie ich do pożywienia. O tym mówi dokument podpisany przez Kongres USA w 1936 ! roku.

Czy dzisiaj sytuacja uległa poprawie? Nie, lepiej nie jest. Niestety, jest coraz gorzej. A przyczyną jest to, że farmerzy użyźniają glebę sodem, fosforem i potasem. Trzy komponenty w różnych zestawieniach i proporcjach. I nikt nie zmusi farmera, żeby dodał do gleby jeszcze 60 minerałów, dlatego że od nich nie zależy wielkość zbiorów.

Dlatego, kiedy za każdym razem zbieracie plony, rośliny wysysające z gleby minerały, tym samym pozbawiacie glebę tych samych minerałów. Jeśli wkładacie 3 minerały, a zabieracie 60, to sytuacja ta przypomina konto w banku, kiedy co miesiąc wpłacacie na nie 3 $, a wypłacacie 60 $.

Możecie sobie wyobrazić co stanie się z Waszymi czekami. Plajta. Mogę Wam powiedzieć, że moje i Wasze zdrowie też jest na krawędzi katastrofy, ponieważ w glebie nie ma więcej minerałów. Dlatego wszyscy razem i każdy z osobna ponosimy odpowiedzialność za swoje zdrowie i świadome, dodatkowe stosowanie minerałów.

Ciąg dalszy