Aromaterapia, olejki eteryczne, suplementy, leczniczo-dekoracyjne kosmetyki, środki do 

pielęgnacji  włosów i skury, artykuły o zdrowiu, Internet-sklep-dostawa   Partnerzy Firmy Vivasan
(Brak produktów)
Złożyć zamówienie
Katalog Profilaktyka zdrowia

Szukaj:     

Zapisz sie na liste czytelnikow:
"Produkty Vivasan dla zdrowia i urody"
E-mail:
Imie:
Główna Cennik Współpraca Aromaterapia Kontakt Nowości Formuła zdrowia Promocja  

Zmarli lekarze nie kłamią X


Czy chcielibyście podążać za przykładem i dietą tego człowieka? Zmarł w wieku 40 lat na skutek choroby mięśnia sercowego , której przyczyną jest niedobór selenu. Niektórzy farmerzy po prostu przychodzą do sklepu z karmą i kupują selen w zastrzykach bądź tabletkach dla swoich zwierząt, żeby zapobiec takim schorzeniom.

Doktor Steward Burker, który napisał 5 książek o odżywianiu, zmarł w wieku 40 lat z powodu deficytu selenu w swoich posiłkach. On również miał „tani” mocz.

Uwierzcie, że możecie zapobiec chorobom mięśnia sercowego za 10 centów dziennie i jeśli tego nie wiecie, to jesteście skończonymi głupcami. Nie mogę Was inaczej nazwać, jeżeli nie stosujecie selenu za 10 centów dziennie, żeby uratować własne życie. Możliwe, że wielu z Was zna tę kobietę. Nazywa się Gail Clark. W wieku 47 lat była głównym kardiologiem hrabstwa Saint Louis i domyślcie się dlaczego zmarła.

Otóż przyczyną jej śmierci był zawał. Na pewno nie raz widzieliście jak krowy, które wraz z mlekiem tracą dużą ilość wapnia, podbierają kamienie, kości, żują żwir czy gryzą listwy dachowe. Dobry farmer będzie uzupełniał ich racje żywnościowe minerałami. W przeciwnym razie mogą zjeść całą szopę.

Wśród ludzi często obserwuje się coś takiego. Powszechnie wiadomo, że kobiety ciężarne ciągle czegoś chcą. Szturchając męża w bok mówią: „Wstawaj, chcę loda z kiszonym ogórkiem”. Wynika to z tego, że rosnący płód zabiera z organizmu potrzebne mu minerały.

Drobna rada: popatrzcie na swoje ręce i twarz. Jeśli zobaczycie różowe plamy, to znaczy, że brakuje Wam selenu.

Zacznijcie stosować przez 6 miesięcy koloidalny roztwór selenu i wszystko zniknie. Po pół roku uda się Wam odwrócić ten proces. Plamy znikną nie tylko z zewnątrz, ale również z organów wewnętrznych: mózgu, serca, wątroby, nerek.

A kto z Was ma niski poziom cukru we krwi? Dobrze, mniej więcej 10%. Z pewnością widzieliście bardzo aktywne dzieci rzucające się na cukier. Niedobór chromu i wanadu prowadzi do niskiej zawartości cukru we krwi. Jeśli nie będziemy zwracać na to uwagi, to rozwinie się choroba, która nazywa się cukrzyca.

Niedobór ołowiu w organizmie przejawia się np. łysiną u mężczyzn. U wielu tutaj obecnych widoczny jest deficyt ołowiu. I jeśli go nie uzupełniać – może rozwinąć się głuchota.

Niedobór boru w organizmie. Kobiety powinny znać i szanować bor. Pomaga on zachować w kościach wapń, żeby uchronić Was przed osteoporozą. Bor pomaga w wytwarzaniu estrogenu, a u mężczyzn testosteronu. Z powodu deficytu boru Wy kobiety będziecie cierpieć w okresie menopauzy i odczuwać wszystkie nieprzyjemne dla tego okresu dolegliwości.

Mężczyznom z niedoborem testosteronu grozi impotencja. Pierwsza oznaka niedoboru cynku w organizmie, to utrata powonienia i smaku, kiedy nie podoba Wam się jedzenie przygotowane przez żonę i skarżycie się, że nie czujecie smaku. „Cały dzień spędziłam w kuchni, żeby przygotować smaczny obiad, a ty nawet go nie pochwalisz”. „Ciekawe, że przyszedłem do kuchni i niczego nie poczułem”. Jest to niedobór cynku.

Podczas eksperymentów na zwierzętach laboratoryjnych wyjaśniło się, że jest mniej więcej 7 minerałów, które mogą dwukrotnie przedłużyć życie. Pamiętacie jak mówiłem Wam, że niezbędne jest 90 elementów w żywności: 60 minerałów, 16 witamin, 12 aminokwasów i 3 kwasy tłuszczowe.

Ciąg dalszy