Aromaterapia, olejki eteryczne, suplementy, leczniczo-dekoracyjne kosmetyki, środki do 

pielęgnacji  włosów i skury, artykuły o zdrowiu, Internet-sklep-dostawa   Partnerzy Firmy Vivasan
(Brak produktów)
Złożyć zamówienie
Katalog Profilaktyka zdrowia

Szukaj:     

Zapisz sie na liste czytelnikow:
"Produkty Vivasan dla zdrowia i urody"
E-mail:
Imie:
Główna Cennik Współpraca Aromaterapia Kontakt Nowości Formuła zdrowia Promocja  

Zmarli lekarze nie kłamią IX


                                                                                                              Odcinek IX

Tym nie mniej, niektórych z nich bardzo szanuję. Wśród nich jest dr Steward Cartred. Ma 38 lat i jest lekarzem rodzinnym. Zajmuje się problemami anewryzmu (tętniaka). Jest to rozrastanie się osłabionej tętnicy, spowodowane utratą elastyczności tkanki. W 1957 roku poznaliśmy przyczynę anewryzmu – niedobór miedzi w organizmie. Pracowaliśmy wtedy nad projektem, w ramach którego obserwowaliśmy 200 tysięcy indyczek. Dostawały one specjalną porcję z 90 substancjami odżywczymi.

W ciągu 13 pierwszych tygodni dokładnie połowa indyczek padła. Podczas sekcji 125 tys. indyczek okazało się, że przyczyną śmierci był tętniak. Po dwukrotnym zwiększeniu ilości miedzi w porcji żywnościowej, farmerzy wyhodowali 500 tysięcy indyczek i żadna z nich nie padła w wyniku anewryzmu. Eksperyment ten przeprowadzono również na myszach, kotach, psach, krowach, świniach i innych zwierzętach.

Doszliśmy do wniosku, że właśnie deficyt miedzi jest przyczyną zachorowań. Przedwczesna siwizna – to pierwsza oznaka, że w Waszym organizmie występuje niedobór miedzi. Przy tym skóra marszczy się, ponieważ osłabiona jest elastyczność tkanek, oczy są podkrążone, pojawiają się linie na twarzy i stajecie się podobni do suszonych śliwek.

Poza tym pojawia się problem żylaków. Przyczyna – zaburzenie elastyczności tkanek. Wasze ciało staje się obwisłe na rękach, piersiach, brzuchu, policzkach. Wtedy idziecie do kosmetologa i decydujecie się na operację plastyczną. A przecież o wiele taniej i bezpieczniej jest zażywać minerały koloidowe.

A teraz zapoznam Was z innym lekarzem – Martinem Carterem, który zmarł w wieku 57 lat. Otrzymał tytuł lekarza na Harvardzie i stopień doktora medycyny w Yale. Na podstawie sekcji zwłok stwierdzono, że przyczyną śmierci był tętniak aorty. Taki był koniec lekarza ze szpitala uniwersyteckiego Rockefellera. Doktor ten zmarł z powodu niedoboru miedzi. Miał on również „tani” mocz.

A oto inny przykład. Dość znana adwokat z Detroit Elain Joyce Walter zmarła mając 44 lata. Chodziła ona do jednego z najmodniejszych klubów sportowych. Teraz wszystkie kobiety chcą mieć kości ze stali przy małych nakładach. Ona też zmarła z powodu anewryzmu. Sekcja zwłok wykazała symptomy paraliżu bądź wylewu krwi. Przyczyną powyższego był również niedobór miedzi. Ona także miała „tani” mocz.

Czy ktoś z Was słyszał o Stewardzie Burkerze? Napisał on 5 głośnych książek o zdrowiu, diecie oraz odżywianiu. Otrzymał stopień magistra medycyny na akademii medycznej w Bostonie – jednym z najbardziej uznawanych autorytetów medycznych . Jego książki zawierają diety odchudzające. Pisał on te książki dla dwudziestolatków i młodszych, a sam zmarł w wieku 40 lat. Ciąg dalszy...