Aromaterapia, olejki eteryczne, suplementy, leczniczo-dekoracyjne kosmetyki, środki do 

pielęgnacji  włosów i skury, artykuły o zdrowiu, Internet-sklep-dostawa   Partnerzy Firmy Vivasan
(Brak produktów)
Złożyć zamówienie
Katalog Profilaktyka zdrowia

Szukaj:     

Zapisz sie na liste czytelnikow:
"Produkty Vivasan dla zdrowia i urody"
E-mail:
Imie:
Główna Cennik Współpraca Aromaterapia Kontakt Nowości Formuła zdrowia Promocja  

Zmarli lekarze nie kłamią VIII


 Kto z Was słyszał kiedyś o chorobie Alzheimera? Dzisiaj wszyscy o niej wiedzą, ale kiedy byłem małym chłopcem – choroba Alzheimera nie istniała. Teraz to jedna z najbardziej rozpowszechnionych chorób, która dotyka jednego na dwóch 70-latków. Dość przerażające dane. Jak zdiagnozować i wyleczyć chorobę Alzheimera w początkowym stadium u zwierząt? Wyobraźcie sobie jakie straty ponieśliby farmerzy jeśli maciora by nie pamiętała po co podeszła do koryta.

Dlatego 50 lat temu zaczęto badać w hodowli zwierząt jak zapobiec i wyleczyć we wczesnym stadium chorobę Alzheimera. Robiliśmy to przy pomocy dużych dawek witaminy E. Powinniście otrzymać pismo od Waszego doktora w lipcu 1992 roku, dlatego że poważna naukowo-badawcza szkoła uniwersytetu kalifornijskiego San-Diego w 1992 r. wystąpiła z oświadczeniem iż witamina E spowalnia utratę pamięci w chorobie Alzheimera. I w tym względzie pozostali oni w tyle za weterynarią o około 50 lat.

Może właśnie dlatego lepiej chodzić do weterynarza. Teraz powiedzcie mi, kogo z Was dotknęła taka nieprzyjemna dolegliwość, jak kamienie w nerkach. Widzę kilka rąk. Ok.

Powiedzcie, z czego kazał Wam zrezygnować Wasz lekarz, jeśli chodzi o pożywienie? Z wapnia. Żadnych produktów mlecznych, żadnych produktów zawierających wapń. Istniało przekonanie, że „wapń w nerkach pojawia się z wapnia, zawartego w żywności”.

W rzeczywistości kamienie w nerkach pochodzą z Waszych własnych kości. Kiedy doznajecie deficytu wapnia, wtedy macie kamienie w nerkach. Tysiąc lat temu było wiadomo, że żeby zapobiec tworzeniu się kamieni w nerkach u zwierząt domowych, trzeba im dawać więcej wapnia, magnezu i boru. Ale byki, barany, bydło mleczne oraz owce maja taką anatomię, że kiedy zachorują na tę chorobę, to umierają. Kiedy u nas pojawią się kamienie w nerkach, to jest to taki ból, że pozostaje nam tylko żałować, że nie możemy umrzeć.

Wiemy, że należy zapobiegać tej chorobie. Już w 1993 roku powinniście otrzymać od Waszego lekarza informację, że wapń obniża ryzyko tworzenia się kamieni w nerkach. Zbadano ponad 40 000 pacjentów, których podzielono na 5 kategorii. W grupie otrzymującej największą ilość wapnia nikt nie miał kamieni w nerkach.

Pamiętacie jak mówiłem Wam, że lekarze dożywają 58 lat, a my do 75. Tak więc grupa profesjonalistów mówiących Wam jak żyć i przekonujących, że nie powinniście używać soli, kofeiny, jeść margarynę zamiast masła, umiera w wieku 58 lat, podczas gdy ludzie w wieku 120-140 lat wkładają kawałek soli kamiennej do filiżanki herbaty, a piją jej po 40 filiżanek dziennie, czyli używają po 40 kawałków soli na dzień, przygotowują potrawy na maśle zamiast na oliwie – żyją do 120 lat. Komu uwierzycie? Temu, kto żyje 120 lat czy temu, kto dożywa 58 lat? Wybór należy do Was.