Aromaterapia, olejki eteryczne, suplementy, leczniczo-dekoracyjne kosmetyki, środki do 

pielęgnacji  włosów i skury, artykuły o zdrowiu, Internet-sklep-dostawa   Partnerzy Firmy Vivasan
(Brak produktów)
Złożyć zamówienie
Katalog Profilaktyka zdrowia

Szukaj:     

Zapisz sie na liste czytelnikow:
"Produkty Vivasan dla zdrowia i urody"
E-mail:
Imie:
Główna Cennik Współpraca Aromaterapia Kontakt Nowości Formuła zdrowia Promocja  

Zmarli lekarze nie kłamią VII


Następnie - "zapalenie stawów". Od września 93 r. w szkole medycznej Harvarda i w szpitalu w Bostonie prowadzono leczenie kurzą proteiną chorych ze spuchniętymi, w wyniku zapalenia, stawami. Wybrano chorych, których stan nie poprawił się w wyniku leczenia medykamentami. Chorzy ci byli leczeni m. in. zastrzykami z aspiryny, prednisolonum, kortyzonu oraz rozlicznymi metodami fizjoterapii. Jedyne co pozostało, to ingerencja chirurgiczna polegająca na wymianie stawów.

Wtedy powiedziałem: „Posłuchajcie, ludzie ci tyle wycierpieli, że jeśli się zgodzą pocierpieć jeszcze 90 dni, zaledwie 3 miesiące, przeprowadzę mały eksperyment”. Zgłosiło się 29 chętnych do tego eksperymentu. Te 29 osób, w stosunku do których wyczerpano wszystkie możliwości medycyny, a poprawy i tak nie było, poddało się następującemu leczeniu: codziennie rano podawano im czubatą łyżeczkę rozdrobnionych chrząstek kurzych rozpuszczonych w soku pomarańczowym.

Według obserwacji w szkole medycznej w Harvardzie po 10 dniach wszystkie bólowe zapalenia i odczucia zniknęły, po 30 dniach mogli oni pozwolić sobie na co nieco, a po kolejnych 3 miesiącach funkcje stawów zostały całkowicie zrekonstruowane.

A teraz Was rozśmieszę. Ma to związek z wypowiedzią lekarza, który prowadził badania w Harvardzie. Ogłosił on, że chrząstki kurze są lekarstwem, dlatego że jeśli coś pomaga wyleczyć chorobę, można to nazwać lekarstwem sprzedawanym na receptę.

Od razu widać, że jego mózg zaczyna gorączkowo podliczać „…300$ kapsułka, 25 pacjentów…”, itd. Ale jeśli nie ma się na to ochoty, można pójść do apteki i kupić noksidzhelon.

Kobiety dobrze znają ten preparat. Stosują go w celu wzmocnienia paznokci i włosów. Podstawowym składnikiem są chrząstki krowie, które z kolei są dobrym środkiem wzmacniającym Wasze chrząstki i kości. Sporządzono go z wołowych chrząstek i więzadeł.

Jeśli będziecie go stosować codziennie po 0,5 łyżeczki z sokiem pomarańczowym w stosunku 1 uncja na 100 funtów wagi z minerałami koloidowymi, to kiedy przyjdę następnym razem – wejdziecie na scenę i zaczniecie mnie całować i obejmować i zapomnicie o zapaleniu stawów.

ciąg dalszy