Aromaterapia, olejki eteryczne, suplementy, leczniczo-dekoracyjne kosmetyki, środki do 

pielęgnacji  włosów i skury, artykuły o zdrowiu, Internet-sklep-dostawa   Partnerzy Firmy Vivasan
(Brak produktów)
Złożyć zamówienie
Katalog Profilaktyka zdrowia

Szukaj:     

Zapisz sie na liste czytelnikow:
"Produkty Vivasan dla zdrowia i urody"
E-mail:
Imie:
Główna Cennik Współpraca Aromaterapia Kontakt Nowości Formuła zdrowia Promocja  

„Ekstrakt z nasion grejpfruta”- najbardziej kompaktowa apteczka na świecie"


Nie tak dawno po otrzymaniu zmówienia na „Ekstrakt z nasion grejpfruta”, zapytałem klientkę o to, w jakiej dolegliwości pomógł jej ten produkt i jak wyglądał przebieg i skuteczność stosowania Ekstraktu z nasion grejpfruta.
Oto jej odpowiedź:

„Dzień dobry,
Na wstępie pragnę podziękować za tak sprawną obsługę oraz szybką realizację zamówienia.
Dodatkowo, chciałabym polecić gorąco Ekstrakt z nasion grejpfruta w oparciu o moje własne, osobiste doświadczenie.
Około 2 miesięcy temu zachorowałam na bardzo ostre zapalenie ucha, bolało mnie bardzo gardło oraz miałam powiększone węzły chłonne. Jak większość z nas, udałam się do lekarza, który zaaplikował mi 10-dniową kurację antybiotykiem + kortyzon. Po skończonym leczeniu byłam bardzo osłabiona i, prawdopodobnie w związku z tym, po 3 dniach nastąpił nawrót choroby.
Zdecydowałam się nie wracać tak od razu do lekarza.  Jedna z moich znajomych poleciła mi właśnie Ekstrakt z nasion grejpfruta firmy Vivasan.  Mając w alternatywie powrót do lekarza, postanowiłam trochę zaczekać z wizytą i wypróbować ten środek.
Zażywałam go przez trzy tygodnie według zaleceń Producenta i powiem szczerze, że zginęły wszelkie dolegliwości.  Dodatkowo, nie tylko nie byłam osłabiona, ale wręcz przeciwnie- jestem tak pełna wigoru i mam tyle życia w sobie, że tym razem „wiosenne przemęczenie” chyba mnie nie będzie dotyczyć.
A teraz dodatkowa uwaga dla Pań:  polepszyła mi się przemiana materii, byłam chora i mało się ruszałam z domu, a pomimo wszystko – udało mi się zrzucić kilka kilogramów!
Polecam, naprawdę gorąco polecam ten produkt wszystkim, nawet niedowiarkom. On nie funkcjonuje na bazie naszego przekonania, on po prostu działa.
Pozdrawiam serdecznie
Joanna”

Tak więc, Ekstrakt z pestek grejpfruta - jest uniwersalny i skuteczny środek antyseptyczny, który powinien być obecny w każdym domu, i który z pełnością można nazwać, jak "najbardziej kompaktową apteczkę na świecie".

Zapraszam do udziału dzielenia się opinią przy stosowaniu tego produktu również w innych dolegliwościach. Dotyczy to również innych produktów Vivasan. Na pewno komuś będzie przydatna  taka informacja, i może jeszcze nie jedna osoba zastosuje Ekstrakt z nasion grejpfruta w zwalczaniu swoich problemów zdrowotnych, jak również w celach profilaktyki, żeby do nich nie dopuścić.

Pozdrawiam serdecznie. Aleksander