Aromaterapia, olejki eteryczne, suplementy, leczniczo-dekoracyjne kosmetyki, środki do 

pielęgnacji  włosów i skury, artykuły o zdrowiu, Internet-sklep-dostawa   Partnerzy Firmy Vivasan
(Brak produktów)
Złożyć zamówienie
Katalog Profilaktyka zdrowia

Szukaj:     

Zapisz sie na liste czytelnikow:
"Produkty Vivasan dla zdrowia i urody"
E-mail:
Imie:
Główna Cennik Współpraca Aromaterapia Kontakt Nowości Formuła zdrowia Promocja  

Pokonaj stres!


Życie w nowoczesnym świecie cywilizowanego miasta narzuca każdemu z nas swój temp i rytm, któremu człowiek bardzo często nie potrafi oprzeć się. Cokolwiek przeciwstawić jemu, żeby podołać go.

Bardzo często po prostu nie zauważamy go, bo jest stale.I to najbardziej szkodliwy stres: nieudanego małżeństwa, przewlekłej choroby, nielubianej, męczącej pracy. Bardzo trudno pokonać jego przyczyny, ale warto przynajmniej znać sposoby, które pomogą zestresowanemu organizmowi.

 Naukowcy szacują, że stres jest przyczyną kłopotów ze zdrowiem u niemal połowy dorosłych. Zwiększa się ryzyko chorób serca,  płuc, marskości wątroby, nowotworów,  a także wypadków, w tym samochodowych, i samobójstw, czyli sześciu najważniejszych przyczyn zgonów. Ale nie tylko kłopoty powodują stres.  

Również radosne wydarzenia – takie, jak ślub, czy narodziny dziecka, awans po służbie - mogą być przyczyną  dużego stresu, jak rodzinna tragedia czy wypadek.

Dzieje się tak, bo organizm podobnie mobilizuje się w każdej sytuacji stresowej, ponieważ nie potrafi  odróżnić, czy napływające z mózgu sygnały wymagają wyłącznie koncentracji umysłowej, czy też wykorzystania mięśni i refleksu. W rezultacie organizm niepotrzebnie się „napina”.

W tym miejscu chciał bym podzielić się własnym doświadczeniem w podołaniu stresu, jak również złego samopoczucia w rezultacie przygnębienia w różnych sytuacjach życiowych, których w naszym życiu  zawsze pod dostatkiem.

 Nie tak dawno w asortymencie olejków eterycznych Vivasan pojawił się Eliksir Vivasan ”Kwiaty Bacha”. Mimo że już wszystko wiedziałem o jego działaniu, które jest w opisie tego olejku na stronie, zwlekałem z tym, żeby osobiście wypróbować jego działanie na własnym organizmie.

Pewnego razu wynikła sytuacja, gdy musiałem wykonać pracę przy dużym obciążeniu emocjonalnym, jak również fizycznym i umysłowym. Niestety nie było również możliwości uniknąć tego obowiązku. Więc musiałem to jakoś podołać.

Z dużym niepokojem myślałem, jak dam sobie rady, chociaż nic nadzwyczajnego w tym nie było. Poza stresem, który zawsze temu towarzyszył.

Wtedy to przypomniałem sobie o olejku Eliksir Vivasan „Kwiaty Bacha”.

Pomyślałem, - czas najwyższy jego wypróbować. W praktyce. Czy rzeczywiście pomoże?  Przeczytałem jeszcze raz uważnie sposób stosowania i dawkowanie.

Maksymalna dawka dzienna to:  6 x 4 krople doustnie pod język, lub rozpuścić w szklance wody i wypić.

Ku końcowi wiele godzinnej stresowanej pracy zastosowałem 12 kropli i byłem przyjemnie zaskoczony tym, co tak naprawdę ja nie zauważyłem żadnego stresu.

 Była pewność siebie, spokój i wielce zdziwienie tym nowym doświadczeniem swojego stanu duchowego, jak również fizycznego.

Od tam tej pory o olejek Eliksir Vivasan „Kwiaty Bacha” u mnie zawsze pod ręką. Jak wynika z opisu ten cudowny olejek JEST DLA WSZYSTKIKCH – bez wyjątku.

Nie powoduje uzależnienia. Więc polecam gorąco wszystkim pokonać strachy, niepewność, niepokój i stres i wspomóc organizm przyrodniczym ziołowym naturalnym produktem z alpejskich łąk Szwajcarii.

Pozdrawiam serdecznie.

Aleksander