Aromaterapia, olejki eteryczne, suplementy, leczniczo-dekoracyjne kosmetyki, środki do 

pielęgnacji  włosów i skury, artykuły o zdrowiu, Internet-sklep-dostawa   Partnerzy Firmy Vivasan
(Brak produktów)
Złożyć zamówienie
Katalog Profilaktyka zdrowia

Szukaj:     

Zapisz sie na liste czytelnikow:
"Produkty Vivasan dla zdrowia i urody"
E-mail:
Imie:
Główna Cennik Współpraca Aromaterapia Kontakt Nowości Formuła zdrowia Promocja  

Aromaterapia Vivasan


Tak. To teraz jest bardzo modne. Kupowanie ładnych lampek i wisiorków zapachowych, wkraplanie do nich np. olejku kanangi… 

Ale kto z nas zastanawiał się nad tym, co kupujemy i czym oddychamy? Istnieje ogromna ilość firm wytwarzających olejki eteryczne oraz różnokolorowe flakoniki z białego i ciemnego szkła. Co z tych produktów RZECZYWIŚCIE przynosi pożytek, a co szkodzi?

Profesor Nikołajewski w swoim poradniku „Aromaterapia” napisał: „…syntetyczne odpowiedniki roślinnych olejków eterycznych nie wpływają na organizm analogicznie do naturalnych, chociaż mają podobną woń.

Sztuczne substancje aromatyczne, co wykazano w warunkach długotrwałego eksperymentu, powodują hamowanie ogólnej reaktywności immunologicznej oraz działanie toksyczne (Kostrodymow N.N., 1981). Jest to zrozumiałe: sztuczne olejki eteryczne – dzieło rąk człowieka, a naturalne – dzieło natury, Stwórcy. Sztuczne olejki eteryczne, imitujące ten lub inny zapach, to erzac stworzony przez człowieka. Emocjonalnie zapach może być przyjemny ale nie posiada on aktywności biologicznej”. 

Konieczne więc jest zrozumienie, jak wpływają na nas zapachy. Jakiej wody toaletowej używamy. Na ile bezpieczne są odświeżacze powietrza.

Jeśli chcecie „uzdrawiać się” przy pomocy olejków eterycznych, to powinny być to tylko naturalne olejki.

Nie syntetyczne, nie naturalizowane, nie rozcieńczone, nie zapachowe, a właśnie 100 % naturalne olejki eteryczne! 

Ale nawet jeśli są one naturalne, to jeszcze nie wszystko. Ważne jest JAK uzyskano olejek z rośliny. Można go uzyskać przy pomocy czystego spirytusu, można też przy pomocy produktów naftowych. I będą one inaczej oddziaływały na organizm. Ale najbardziej ekologicznym sposobem produkcji olejków eterycznych jest metoda destylacji parowej.

W Szwajcarii jest ponad 200 zakładów, które wytwarzają naturalne olejki eteryczne. I tylko wyroby zakładu Elixan Aromatica dopuszczono do szwajcarskich domów starców, szpitali i porodówek! Stanowią one 70 % rynku Szwajcarii. Elixan Aromatica GmbH jest ekskluzywnym producentem i dostawcą olejków eterycznych dla firmy Vivasan. Innymi słowy – napis i logo „Vivasan” na opakowaniu olejku eterycznego oznacza, że jest to wyrób Elixan Aromatica GmbH, czyli jest to naturalny 100 % olejek eteryczny najwyższej jakości do profesjonalnej aromaterapii. Najlepszym dowodem ku temu jest to, że wszystkie olejki eteryczne Vivasan sertyfikowane na poziomie atestów GMP

WWW.pl.vivasan.org

WWW.vivasan.me

+48501782111