Aromaterapia, olejki eteryczne, suplementy, leczniczo-dekoracyjne kosmetyki, środki do 

pielęgnacji  włosów i skury, artykuły o zdrowiu, Internet-sklep-dostawa   Partnerzy Firmy Vivasan
(Brak produktów)
Złożyć zamówienie
Katalog Profilaktyka zdrowia

Szukaj:     

Zapisz sie na liste czytelnikow:
"Produkty Vivasan dla zdrowia i urody"
E-mail:
Imie:
Główna Cennik Współpraca Aromaterapia Kontakt Nowości Formuła zdrowia Promocja  

Ładne włosy – marzenie czy rzeczywistość ?


Włosy są ozdobą człowieka, a ich piękno zależy od nas samych. Obecnie jest bardzo duży wybór szamponów, masek i innych preparatów do pielęgnacji włosów. Jak wśród nich znaleźć coś wyłącznie dla siebie? Jakie powinny być kryteria?

1. Jaka firma jest producentem

2. Jakość produktu

3. Skład produktu

4. Opinie autorytetów i naszych przyjaciół

Firma Vivasan współpracuje ze znanym na świecie producentem preparatów do pielęgnacji włosów, firmą Cosval. Nowoczesne środki Vivasan o wysokiej jakości, z wyciągiem z roślin oraz olejkami eterycznymi, pozwalają każdemu z nas szczycić się zdrowymi włosami. Wiele ludzi, w różnych okresach życia, napotyka na problem wypadania włosów. Dotyczy to szczególnie mężczyzn. Około 40 roku życia włosy stają się coraz rzadsze.

Przyczyny mogą być różne:

dysbioza, grzybica, zakłócenia hormonalne i genetyczne. W sytuacji kiedy jest to problem genetyczny przekazywany z pokolenia na pokolenie, często opadają nam ręce i stwierdzamy, że nic się na to nie poradzi. Znajomość z firmą Vivasan pozwala wypróbować skuteczne środki do pielęgnacji skóry głowy i włosów oraz osiągnąć świetne wyniki. Mówi o tym wiele osób, które zobaczyły niesamowity rezultat u stylisty luksusowego salonu piękności W.Masołowa.

W tej kwestii pomoże seria Migliorin. Na wstępie należy zauważyć, że bardzo ważna jest tutaj systematyczność. Nie da się uzyskać odpowiedniego rezultatu, jeśli np. będziemy pić tylko witaminy bez stosowania ampułek lub stosować ampułki i od czasu do czasu szampon. Właśnie systematyczność pozwoli liczyć na pozytywny rezultat.

W systemie przy wypadaniu włosów zaleca się:

KAPSUŁKI Migliorin, AMPUŁKI Migliorin, SZAMPON przeciw wypadaniu włosów Migliorin, Jedwabna Maseczka do włosów SanoTint, BALSAM do włosów, VITAL PLUS, kapsułki RZEŚKOŚĆ NA CAŁY DZIEŃ.

Vital Plus (kwasy omega 3) powinien wchodzić w skład każdego programu, ponieważ powleka ściany żołądka, a także sprzyja lepszemu przyswajaniu dowolnego kompleksu witaminowo-mineralnego. Rześkość na cały dzień – kompleks zaopatrujący organizm w niezbędne witaminy i minerały, w tym witaminy z grupy B, które poprawiają stan włosów.

Kapsułki Migliorin zawierają kwas metakrzemowy, który odbudowuje, nawilża oraz sprzyja wzrostowi włosów.

Seans odbudowy włosów:

Myjemy głowę szamponem Migliorin, nanosimy  Jedwabną Maseczkę do włosów Sano Tint, następnie Ampułki do wzmocnienia włosów Migliorin nanosimy na skórę głowy i masujemy. Po 20-40 minutach stosujemy odżywczy BALSAM do włosów Sanotint. Doskonały BALSAM do włosów stosuje się jako pielęgnację oraz jako utrwalacz fryzury dla włosów krótkich i o średniej długości.

Stosowanie:

Nalać balsam na dłoń, rozetrzeć, następnie nanieść na całe włosy lub oddzielne pasma. Nasz balsam można stosować na skórę głowy, ponieważ ma właściwości terapeutyczne. Leczy łupież, łojotok, odbudowuje strukturę włosa, leczy skórę głowy, utrzymuje równowagę wodno-zasadową, szczególnie podczas urlopu lub na basenie.

Balsam chroni przed chlorem! I jeszcze jeden preparat do włosów – Olej. Olej stanowi świetną ochronę przed czynnikami zewnętrznymi takimi jak: słońce, kurz, spaliny. Szczególnie zalecany jest do włosów suchych, farbowanych, wypłowiałych i zniszczonych. Świetna pielęgnacja i jednocześnie środek do układania włosów. Szczególnie dobrze podkreśla loki, jeśli mamy kręcone włosy. Przy tym włosy się nie zlepiają i nie widać, że zastosowano jakiś preparat utrwalający. Stosowanie: rozetrzeć w dłoniach i nanieść na włosy. Włosy będą odżywione i zwiększą swoją objętość.

Na dzień dzisiejszy wielu specjalistów uważa, że środki Vivasan są bodajże najlepsze na świecie. W skład całej serii wchodzą tylko naturalne składniki. Jeśli się przeczyta listę ingredientów wchodzących w skład wielu farb różnych producentów, to zawsze można znaleźć 5-6 komponentów, które szkodzą włosom i skórze głowy.

Przenikając w skórę substancje te gromadzą się i w rezultacie dają uboczne efekty ( łojotok, grzybica). Dlatego nawet farba Vivasan jest naturalna i bezpieczna! Jest to farba nowego pokolenia. Nie zawiera amoniaku, a w jej składzie są środki do pielęgnacji włosów. Nasze farby można trzymać na głowie do 1 godziny.

Można dodać do nich olejki eteryczne. Włosy, jak indykator, mogą wskazywać na stan organizmu. Szykowne, błyszczące, jedwabne mówią nam o dobrej i regularnej pracy wszystkich organów oraz o odpowiedniej pielęgnacji. I odwrotnie: łamliwe, wyblakłe, zmęczone włosy mogą świadczyć o braku witamin lub ogólnym zmęczeniu organizmu.

Łupież lub łojotok świadczą o chorobach skóry (mogą to być różne warianty). W naszych rękach zdrowie i piękno naszych włosów. Wybierając środki do ich pielęgnacji kierujcie się jednym z najważniejszych kryteriów – preparaty z naturalnych komponentów zawierają wszystko to co nasze lasy, pola i łąki wchłonęły ze słońcem.

Bądźcie zdrowi i piękni.