Aromaterapia, olejki eteryczne, suplementy, leczniczo-dekoracyjne kosmetyki, środki do 

pielęgnacji  włosów i skury, artykuły o zdrowiu, Internet-sklep-dostawa   Partnerzy Firmy Vivasan
(Brak produktów)
Złożyć zamówienie
Katalog Profilaktyka zdrowia

Szukaj:     

Zapisz sie na liste czytelnikow:
"Produkty Vivasan dla zdrowia i urody"
E-mail:
Imie:
Główna Cennik Współpraca Aromaterapia Kontakt Nowości Formuła zdrowia Promocja  

Po co przepłacać?


Każdy odwiedzający sklep internetowy  WWW.pl.vivasan.org  może  zauważyć  w opisie strony   link  „stały 28,6% rabat” , po otwarciu którego podawana jest wyczerpująca informacja, jak uzyskać stały 28,6% rabat. Mimo wszystko często zamówienia nie sięgają ilości 5 produktów, jako warunek uzyskania owego rabatu.

Zadaję sobie pytanie, - „Dla czego?”

Rozumiem klienta, który kupuje produkty Vivasan po raz pierwszy i jeszcze nie jest do końca przekonany, co do jakości tych produktów (chociaż szwajcarska marka powinna być wystarczającym dowodem) i nie myślą o niczym innym, jak o zaspokojeniu natychmiastowych potrzeb za pomocą tych produktów.

Natomiast, przy kolejnych zamówieniach warto zadać sobie pytanie:

Po co przepłacać?

Czy nie warto jeden raz zamówić 5 produktów w cenie detalicznej, żeby potem zawsze kupować z 28,6% rabatem, bez żadnych dodatkowych opłat, bez ograniczeń ilościowych, bez żadnych innych zabowiązań, a na dodatek korzystać z różnego rodzaju promocji, które wynikają z różnych powodów – koniec sezonu, roku i inne?

Nie tak dawno po otrzymaniu zamówienia na 4 produkty tradycyjnie zatelefonowałem do klientki. Zaproponowałem dokupić jeszcze jeden piąty produkt, podobny po działaniu do poprzednich czterech, mając na myśli 28,6% rabat. Pani zgodziła się, ale dowiedziałem się od niej o przyczynie, dla czego od razu nie chciała uzyskać 28,6% rabat.

Okazało się, że pani już miała pewien niesmak przy zakupach w innym sklepie internetowym. Otóż bez przerwy otrzymywała pewne propozycję kupowania swoich produktów, namawianie,  różne triki, żeby za wszelką cenę wcisnąć swój produkt.

Dla nas taka postawa wobec naszych klientów jest niedopuszczalna. Można zauważyć, że u nas nie ma żadnej reklamy. Klienta nic nie rozprasza od skupienia się na produktach, opisach, wartościach. My nic nikomu, nigdy nie narzucamy. Na temat każdego produktu staramy się dać jak najwięcej informacji.

Wiadomości, które czas od czasu są wysyłane naszym klientom za ich zgodą mają wyłącznie charakter informacyjny na temat produktów Vivasan, oraz nowości.

Więc warto zamówić  od razu 5 produktów i otrzymać stały 28,6% rabat.

Admin.