Aromaterapia, olejki eteryczne, suplementy, leczniczo-dekoracyjne kosmetyki, środki do 

pielęgnacji  włosów i skury, artykuły o zdrowiu, Internet-sklep-dostawa   Partnerzy Firmy Vivasan
(Brak produktów)
Złożyć zamówienie
Katalog Profilaktyka zdrowia

Szukaj:     

Zapisz sie na liste czytelnikow:
"Produkty Vivasan dla zdrowia i urody"
E-mail:
Imie:
Główna Cennik Współpraca Aromaterapia Kontakt Nowości Formuła zdrowia Promocja  

Terapeutyczne kremy i żele


Terapeutyczne kremy i żele firmy VIVASAN są wyprodukowane na podstawie wyciągów ziołowych i olejków eterycznych: drzewa herbacianego, rosaliny, manuki, cytryny, pomarańczy, rozmaryna, echinacei, łopianu, eukaliptusu, cyprysu, jałowcu, ślazu, nagietku, rumianku, tymianku, arniki, lawendy, aloe very, oczaru wirginijskiego, mięty, pokrzywy, brzozy, diabelskiego pazuru, a także minerałów i soli z Morza martwego.

Niewątpliwą zaletą, wyrużniającą te produktów jest to, że są one oparte na sprawdzonych starych receptach klasztornych i wykonane z ekologicznie czystych  surowców z wykorzystaniem najnowszych technologii i takich drogich komponentów, jak naturalne olejki eteryczne, olej z kiełków pszenicy, olej z avocado, jojoba i itd.

Dzięki zdolności przenikania do głębszych warstw skóry, kremy i żele VIVASAN zapewniają skuteczne działanie terapeutyczne na procesy zachodzące nie tylko w skórze, ale również w organizmie człowieka, przyczyniając się do wyeliminowania zarówno zewnętrznych objawów choroby i jej przyczyn. Ponadto wszystkie kremy i żele są bardzo ekonomiczne w użyciu, wystarcza ich na duży okres stosowania.

Brak syntetycznych środków konserwujących, które często powodują podrażnienia skóry, pozwala stosować kremy i żele VIVASAN także osobom wrażliwym, skłonnym do reakcji alergicznych skóry.