Aromaterapia, olejki eteryczne, suplementy, leczniczo-dekoracyjne kosmetyki, środki do 

pielęgnacji  włosów i skury, artykuły o zdrowiu, Internet-sklep-dostawa   Partnerzy Firmy Vivasan
(Brak produktów)
Złożyć zamówienie
Katalog Profilaktyka zdrowia

Szukaj:     

Zapisz sie na liste czytelnikow:
"Produkty Vivasan dla zdrowia i urody"
E-mail:
Imie:
Główna Cennik Współpraca Aromaterapia Kontakt Nowości Formuła zdrowia Promocja  

Oleje do masażu


Oleje do masażu to wysokiej jakości oleje gwarantujące 100% czystości otrzymywane dzięki tłoczeniu na zimno nasion, orzechów i miąższu płodów. Aby zachować substancje odżywcze i życiodajną siłę olejów, podczas ich produk­cji nie wykorzystuje się rozpuszczalników i nie stosuje się podgrzewania (z wy­jątkiem olejów z nasion dzikiej róży i nasion winogron). Są bardzo bogatym źró­dłem mikroelementów, witamin A, D, E i nienasyconych kwasów tłuszczowych, wykazują silne działanie przeciwzapalne, regenerujące i przeciwutleniające. Oleje bazowe wykorzystuje się w aromaterapii, jako samodzielne środki do pielęgnacji skóry oraz, podobnie jak oleje pośredniczące - do transportowania wysokoskoncentrowanych olejów eterycznych do tkanek i naczyń krwionośnych przez skórę człowieka.

Poprzez zmieszanie olejów bazowych z olejkami eterycznymi powstają nad­zwyczajne mieszanki olejów do pielęgnacji cery i skóry ciała oraz do masażu.

Mieszanki olejów do masażu wytwarzane są według specjalnych formuł (recep­tur). W ich skład wchodzą wysokiej jakości olejki eteryczne, które miesza się z pierwszorzędnymi olejami bazowymi: słodkiego migdałowca, zarodków psze­nicy, awokado, jojoby etc.

Mieszanki do masażu nie zawierają żadnych synte­tycznych składników. Można je stosować w leczeniu różnych dolegliwości - przeziębienia, bólów głowy, problemów z oddychaniem, bezsenności, zmęczenia, drażliwości, bólów stawów. Większość mieszanek wpływa na poprawę samopo­czucia.

Wszystkie mieszanki korzystnie oddziałują na skórę, szczególnie przezna­czone są do pielęgnacji skóry dojrzałej i problemowej. Te oleje sprzyjają stabiliza­cji zakłóconych procesów wymiany w skórze, zachowaniu jej elastyczności i świeżości, hamują procesy starzenia się, odżywiają i nawilżają skórę, wzbogaca­jąc ją witaminami i nienasyconymi kwasami tłuszczowymi, normalizują krążenie w najmniejszych naczyniach krwionośnych.

Można je stosować jako kremy na dzień lub na noc, jako środek do demakijażu, jako bazę dla różnych maseczek leczniczo-kosmetycznych. Nadają skórze świeżości, sprężystości i elastyczności, działają regenerująco i przeciwzapalnie. Pomagają usunąć różnego rodzaju nie­doskonałości, np. cellulitu, ponadto wzmacniają włosy i paznokcie. Można je sto­sować do tradycyjnego masażu.

Firma VIVASAN oferuje w tym celu oleje z awo­kado i jojoby. Otrzymane są metodą tłoczenia na zimno, do ich produkcji nie są wykorzystywane substancje chemiczne, dzięki czemu zachowują wszystkie cenne witaminy i minerały.

Ściągnij plik PDF