Aromaterapia, olejki eteryczne, suplementy, leczniczo-dekoracyjne kosmetyki, środki do 

pielęgnacji  włosów i skury, artykuły o zdrowiu, Internet-sklep-dostawa   Partnerzy Firmy Vivasan
(Brak produktów)
Złożyć zamówienie
Katalog Profilaktyka zdrowia

Szukaj:     

Zapisz sie na liste czytelnikow:
"Produkty Vivasan dla zdrowia i urody"
E-mail:
Imie:
Główna Cennik Współpraca Aromaterapia Kontakt Nowości Formuła zdrowia Promocja  

Problemy zdrowotne


Szanowni przedstawiciele VIVASAN!

Opracowaliśmy dla Was krótki metodyczny podręcznik zastosowania produktów VIVASAN. Cel – maksymalnie uprościć wybór produktów dla ich zastosowania przy różnego rodzaju stanach patologicznych człowieka.

Wykaz chorób jest podany w kolejności alfabetycznej, co gwarantuje Wam szybkie wyszukiwanie odpowiedniej formy kuracji. W indeksie rzeczowym są podane też synonimy niektórych chorób.

W rozdziale wymienione są choroby jak również spis polecanych produktów, sposoby stosowania, dawki i długość kuracji. Pogrubioną czcionką podkreślone są te środki, które należy stosować w pierwszej kolejności. Pozostałe produkty można stosować w razie konieczności. Wykaz produktów rozmieszczony malejąco w stosunku do ich efektywności lub ważności.

Chcemy zwrócić Waszą uwagę na to, że produkty VIVASAN nie są pierwszorzędnymi środkami w leczeniu chorób. Nie mogą one zastępować lekarstw, ale są wspaniałymi pomocniczymi środkami w połączeniu i wykorzystaniu z tradycyjnymi metodami leczenia. Niektóre produkty VIVASAN przy poszczególnych chorobach są preparatami do wyboru. Na przykład, „Ferroforte” jest stosowany na życzenie przy niedokrwistości, „Ultra ochrona wątroby” przy chorobach wątroby, „Cystamina” przy chorobach dróg moczowych, „Fito 40” podczas klimakterium, „Młodość na zawsze” przy  chronicznych chorobach zapalnych u kobiet i inne. Stosowanie tych środków daje możliwość znacznie zwiększyć efektowność leczenia tradycyjnego, zmniejszyć dawki preparatów leczniczych, przy  tym zmniejszając ich negatywne działanie na organizm chorego.

Wszystkie polecane przez firmę VIVASAN produkty dobrze są przyswajane i łączą się między sobą. Jest polecane jednoczesne stosowanie do jedzenia nie więcej niż czterech – pięciu dodatków biologicznie aktywnych (BAD), biorąc pod uwagę ich skład witamin. Wspólne stosowanie BAD z olejkami eterycznymi, kremami terapeutyczno-profilaktycznymi, środkami do pielęgnacji skóry i włosów i inne znacznie zwiększają efektowność działania produktów przy różnego rodzaju stanach patologicznych u ludzi.

Polecając produkty naszej firmy, przedstawiciel VIVASAN powinien zapoznać konsumentów z ich składem, właściwościami, sposobem stosowania, dawkami, ewentualnymi przeciwwskazaniami, terminem ważności. Przedstawiciel obowiązkowo powinien wytłumaczyć przewagę produktów naszej firmy w porównaniu z innymi, zawczasu uprzedzać konsumenta o ewentualnym ukazaniu się podczas stosowania produktów subiektywnych odczuć, które nie są przeciwwskazaniami do stosowania. Wykorzystanie olejków eterycznych koniecznie musi zaczynać się od przeprowadzenia próby uczuleniowej do tych olejków. Przy ujawnieniu podwyższonej czułości na olejki eteryczne ich stosowanie nie jest polecane. Kompozycja z olejków eterycznych musi zawierać nie więcej niż pięć olejków.