Aromaterapia, olejki eteryczne, suplementy, leczniczo-dekoracyjne kosmetyki, środki do 

pielęgnacji  włosów i skury, artykuły o zdrowiu, Internet-sklep-dostawa   Partnerzy Firmy Vivasan
(Brak produktów)
Złożyć zamówienie
Katalog Profilaktyka zdrowia

Szukaj:     

Zapisz sie na liste czytelnikow:
"Produkty Vivasan dla zdrowia i urody"
E-mail:
Imie:
Główna Cennik Współpraca Aromaterapia Kontakt Nowości Formuła zdrowia Promocja  

Nadwaga


Podstawową przyczyną poswatania nadwagi jest – naruszenie procesów przemiany materii w organizmie, inaczej mówiąc, naruszenie metabolizmu, co uniemożliwia normalne spalanie kalorii.

Większość elementów odżywczych, które niezbędne są do normalnego funkcjonowania, organizm sam nie produkuje, a tylko otrzymuje z produktów spożywczych.

Jakość naszego odżywiania się wprost zależy od tego -  dostarczamy niezbędne elementy odżywcze do organizmu, czy też nie.

Tradycyjny sposób odżywiania się, a szczególnie nowoczesny, oparty na produktach supermarketowych i, często, Fast foodach,  nie zapewniają organizmowi niezbędnych elementów odżywczych, dla tego suplementacja diety jest konieczna.

Tylko suplementacja diety i świadomy sposób odżywiania się pozwalą zapewnić organizmu cały kompleks elementów odżywczych i w ten sposób umożliwić normalne funkcjonowanie organizmu.

A więc – jedynym prawidłowym kierunkiem w walce z nadwagą jest – przywrócenie normalnego metabolizmu, prawidłowego procesu przemiany materii organizmu.

Normalny proces przemiany materii jest możliwy tylko pod warunkiem dostarczania do organizmu wszystkich elementów odżywczych , niezbędnych dla jego funkcjonowania.

Jedynym dobrym rozwiązaniem w dniach dzisiejszej cywilizacji człowieka dla zapewnienia normalnej przemiany materii organizmu to – suplementacja diety i prawidłowy, świadomy sposob odżywiania się.

Nie liczenie i ograniczenie kalorii, a dostarczanie do organizmu elementów odżywczych poprzez suplementacje diety i prawidlowy sposób odżywiania się,  dla normalnego funkcjonowania organizmu.

Nie połykanie „cudownych pigułek” na odchudzanie się, a przywrócenie normalnego metabolizmu  poprzez suplementacje diety i prawidlowy sposób odżywiania się.

Nie cudowna dieta, liczenie kalorii i bezmyślna walka z kilogramami, a – suplementacja diety, oparta na Wiedzy o Prawidłowym Funkcjonowaniu Organizmu.

Nie 25 magiczny kadr i niebezpieczna ingerencja w psychikę i podświadomość, - a zamiana Tradycyjnego, Nieświadomego Sposobu Odżywiania się na Świadomy, oparty na Wiedzy o Prawidłowym Funkcjonowaniu Organizmu

Nadwagato najbardziej wyraźny objaw Nieprawidłowości Funkcjonowania Organizmu, więc walka z nią powinna odbywać się w płaszczyźnie rozumu, woli i osobistej pracy nad własnym organizmem !!! Zdrowie nie można kupić! Jego można tylko zarobić własną pracą nad własnym organizmem! Ile włożysz tej pracy - tyle będziesz miał zdrowia!

Trzy kroki do zdrowia wyeliminują przyczyny powstania nadwagi