Aromaterapia, olejki eteryczne, suplementy, leczniczo-dekoracyjne kosmetyki, środki do 

pielęgnacji  włosów i skury, artykuły o zdrowiu, Internet-sklep-dostawa   Partnerzy Firmy Vivasan
(Brak produktów)
Złożyć zamówienie
Katalog Profilaktyka zdrowia

Szukaj:     

Zapisz sie na liste czytelnikow:
"Produkty Vivasan dla zdrowia i urody"
E-mail:
Imie:
Główna Cennik Współpraca Aromaterapia Kontakt Nowości Formuła zdrowia Promocja  

Trzy kroki do zdrowia


  Krok pierwszy

Zacznij odżywiać swój organizm. Wszystkie lata do chwili obecnej nieświadomie głodziłeś swój organizm, ponieważ prowadzisz tradycyjny tryb życia, tradycyjny sposób odżywiania się, inaczej mówiąc – nieświadomy sposób odżywiania się. Wszyscy tak żyją i taki sposób życia zawsze kończy się wizytą u lekarza i długą listą leków.  Krok pierwszy to - suplementacja diety, im szybciej zaciąć, tym lepiej dla zdrowia .                               

Co lepiej?

Wydawać fortunę na leki i borykać się z chorobami, czy połykać przyjemne i smaczne multiwitaminy, biologicznie-aktywne dodatki do żywności i w ten sposób zapobiec chorobie. Nie dopuścić do jej powstania się. Krok pierwszy  -  to zaciąć stosować w swoim codziennym odżywianiu biologicznie-aktywne dodatki do żywności. Słowo „aktywne” – nie jest przypadkowe, lecz oznacza to, że w Twoich dotychczasowych posiłkach katastrofalnie brakuje elementów odżywczych (aktywnych, żywych). Brakuje  wszystkie lata, począwszy od młodości.

Zacznij to naprawiać – im wcześniej, tym lepiej dla organizmu, ponieważ jesteśmy pokoleniem ludzi, skazanych na wzbogacenie posiłków codziennych w elementy odżywcze, których brakuje w nowoczesnych produktach. Intensywne rolnictwo, wyczerpujące zapasy ziemi, fabryczna obróbka produktów z wykorzystaniem wysokiej temperatury, konserwantów, soli, barwników i wiele innych polepszaczy niszczą elementy odżywcze tych produktów, na skutek czego  te produkty stają się nie tylko bezwartościowymi, ale i zatruwają nasz organizm.

 Niezbędne elementy odżywcze, potrzebne dla normalnego funkcjonowania organizmu znajdują się w suplementach diety i tak zwanych biologicznie – aktywnych dodatkach, stosowanych w trakcie spożywania posiłków. Zainwestuj wreszcie w swoje zdrowie

      Krok drugi

Pierwszy krok – to suplementacja diety, która w dniach dzisiejszych jest konieczna. Ale żeby pomóc organizmowi z największą efektywnością przyswajać elementy odżywcze, znajdujących się w suplementach diety i biologicznie-aktywnych dodatkach trzeba koniecznie zmienić złe nawyki żywieniowe na dobre. A więc krok drugi - to zmiana sposobu odżywiania się z nieświadomego na świadomy.

Na czym to polega? Przede wszystkim trzeba wprowadzić w swój codzienny sposób odżywiania się  - świadomość! Świadomość, opartą na wiedzy o Prawidłowym Funkcjonowaniu Organizmu

       Krok trzeci.

Krok trzeci  to –  wprowadzenie do swojego trybu życia, jak najwięcej ruchu. Ruch -  to jest życie. Krok trzeci mimo woli wynika z pierwszych dwóch, ponieważ organizm dobrze oczyszczony jest przygotowany do dobrego odżywiania się. Dobrze odżywiony organizm – jest organizmem dobrze funkcjonującym. Potrzeba ruchu w zdrowym, dobrze funkcjonującym organizmie – jest potrzebą naturalną.

Zrób te najważniejsze trzy kroki w swoim życiu. Odzyskaj utracone zdrowie i przedłuż swoje aktywne, twórcze życie o 30 – 50 lat. Powodzenia.