Aromaterapia, olejki eteryczne, suplementy, leczniczo-dekoracyjne kosmetyki, środki do 

pielęgnacji  włosów i skury, artykuły o zdrowiu, Internet-sklep-dostawa   Partnerzy Firmy Vivasan
(Brak produktów)
Złożyć zamówienie
Katalog Profilaktyka zdrowia

Szukaj:     

Zapisz sie na liste czytelnikow:
"Produkty Vivasan dla zdrowia i urody"
E-mail:
Imie:
Główna Cennik Współpraca Aromaterapia Kontakt Nowości Formuła zdrowia Promocja  

Suplementacja diety jest konieczna


Jesteśmy pokoleniem ludzi, skazanych na wzbogacenie posiłków codziennych w elementy odżywcze, których brakuje w nowoczesnych produktach. Intensywne rolnictwo, wyczerpujące zapasy ziemi, fabryczna obróbka produktów z wykorzystaniem wysokiej temperatury, konserwantów, soli, barwników i wiele innych "polepszaczy" niszczą elementy odżywcze tych produktów, na skutek czego  te produkty stają się nie tylko bezwartościowymi, ale i zatruwają nasz organizm.

 Niezbędne elementy odżywcze, potrzebne dla normalnego funkcjonowania organizmu znajdują się w suplementach diety i tak zwanych biologicznie – aktywnych dodatkach (BAD), stosowanych w trakcie spożywania posiłków.

Żeby sprostać wymogom naszych czasów szwajcarska firma VIVASAN stworzyła cały szereg produktów najwyższej jakości, które w całości pokrywają podstawowe potrzeby organizmu ludzkiego na wszystkich poziomach jego funkcjonowania. Suplementy diety, oraz biologicznie – aktywne dodatki VIVASAN są niezbędne w codziennym pełnowartościowym odżywianiu człowieka – wewnętrznym i zewnętrznym. Z całego arsenału medycyny i kosmetologii tylko zioła lecznicze są zdolne w sposób naturalny, efektowny, kompleksowy i oszczędny przewracać zdrowie i urodę człowieka.

Ta podstawowa zasada firmy VIVASAN oparta na długoterminowych badaniach naukowych tradycyjnego stosowania roślin leczniczych różnych narodów i stanowi ona podstawę produkcji wszystkich oferowanych produktów VIVASAN.