Aromaterapia, olejki eteryczne, suplementy, leczniczo-dekoracyjne kosmetyki, środki do 

pielęgnacji  włosów i skury, artykuły o zdrowiu, Internet-sklep-dostawa   Partnerzy Firmy Vivasan
(Brak produktów)
Złożyć zamówienie
Katalog Profilaktyka zdrowia

Szukaj:     

Zapisz sie na liste czytelnikow:
"Produkty Vivasan dla zdrowia i urody"
E-mail:
Imie:
Główna Cennik Współpraca Aromaterapia Kontakt Nowości Formuła zdrowia Promocja  

Cellulit - problem kobiet.


Cellulit - to specyficzny, kosmetyczny  rodzaj   skóry, spowodowany przez osłabienie energetyki skóry, zastoju krwi i limfy i nierówne odkładanie się podskórnej tkanki tłuszczowej. Cellulit  uwidocznia się na brzuchu, udach, pośladkach, bocznej części stawu kolanowego, a także przedramienia i dłoni.

Cellulit - problem kobiet. Nawet bardzo tęgi mężczyzna, jest rzadkością, żeby  posiadał cellulit. Głównym powodem takiej niesprawiedliwości  i przemiany w inną strukturę tkanki tłuszczowej podskórnej są:  partycje tkanki łącznej. Dzieląc na kawałki tkankę tłuszczową u mężczyzn są pod kątem do powierzchni skóry, podczas gdy u kobiet są prostopadłe. Ponadto same plastry są mniejsze u mężczyzn niż u kobiet. Dlatego wraz ze wzrostem zawartości tłuszczu w komórkach skóry u mężczyzn ulgi praktycznie są niezmienione, podczas gdy kobiety posiadają  dołeczki , które są nazywane efektem "pomarańczowej skórki".

 "Przyjaciele" cellulitu:

Niewłaściwe odżywianie się. Przyczyniają się do rozwoju cellulitu, smażone potrawy, wędliny, warzywa konserwowe, ogórki, masło i inne ciasta smaczne ale wysoko kaloryczne . Zwiększanie  cellulitu jest również silne poprzez  spożywanie  napojów alkoholowych i gazowanych.
Palenie - zmniejsza apetyt, ale negatywnie wpływa na jędrność i elastyczność skóry, zakłóca procesy przemiany materii, co z kolei tworzy idealne warunki do powstawania i rozwoju cellulitu;
Buty na wysokim obcasie.Sprzyja zaburzeniu krążenia i prowadzi do zmian strukturalnych w podskórnej tkance  tłuszczowej.

Jeśli chcesz zachować piękne i zdrowe ciało, ważne jest nie tylko  zrezygnowanie z ulubionych potraw, odstawienie  złych  nawyków, ale także wprowadzenie  nowych  i użytecznych. Nie mniej niż godzinę dziennie starać się poświęcać  na ćwiczenia i codziennie stosować środki, które zwiększają elastyczność skóry ciała i likwidują cellulit.

Wysoka efektowność linii, oparta na najnowsze technologie,  przy użyciu unikalnych komponentów, w  skład których wchodzą: ekstrakt guarany, ekstrakt ekstenzin, kigelii Africana ekstraktu wyciąg z cytryny, Ruscus, olej z kiełków pszenicy, tokoferol, olej jojoba.

Produkty z serii "Linia antycellulitowa Viva Uroda kształtu piękna"