Aromaterapia, olejki eteryczne, suplementy, leczniczo-dekoracyjne kosmetyki, środki do 

pielęgnacji  włosów i skury, artykuły o zdrowiu, Internet-sklep-dostawa   Partnerzy Firmy Vivasan
(Brak produktów)
Złożyć zamówienie
Katalog Profilaktyka zdrowia

Szukaj:     

Zapisz sie na liste czytelnikow:
"Produkty Vivasan dla zdrowia i urody"
E-mail:
Imie:
Główna Cennik Współpraca Aromaterapia Kontakt Nowości Formuła zdrowia Promocja  

Pielęgnacja ciała Linia Vivaderm


Główną cechą tego typu emulsji jest jego podobieństwo do fizjologicznych lipidów warstwy rogowej skóry człowieka.

Cząsteczki fosfolipidów w emulsji zostały zbudowane w rodzaju blaszek, błon biologicznych, tak, jakby fosfolipidy w opakowaniu kremu  naśladowały blaszki warstwy rogowej skóry. Krem jako "plaster" przywraca ciągłość naskórka, gdzie jest to potrzebne. Ze względu na jego podobięstwo do lipidów człowieka,  fosfolipidy emulsji są  bardzo dobrze wchłaniane przez komórki skóry człowieka.

DMS jest najlepszym rozwiązaniem hippoalergennosti kosmetyków i transportu substancji biologicznie czynnych w głębsze warstwy skóry , bez korzystania z dodatkowych struktur transportu, takich jak liposom, osadów, mikrokapsułek. Po nałożeniu na skórę, emulsja płytkowa na długo pozostaje na powierzchni, z jednej strony, tworząc warstwę ochronną, a z drugiej - magazyn, z którego aktywne składniki są stopniowo wchłaniają się do skóry.

Warstwa ochronna tworzy efekt okluzji, poprawa nawilżenia skóry i zwiększenie przepuszczalności warstwy rogowej dla aktywnych składników. Dermomembranne  struktury wzmacniają y warstwy rogowe i są źródłem składników odżywczych dla żywych komórek skóry.