Aromaterapia, olejki eteryczne, suplementy, leczniczo-dekoracyjne kosmetyki, środki do 

pielęgnacji  włosów i skury, artykuły o zdrowiu, Internet-sklep-dostawa   Partnerzy Firmy Vivasan
(Brak produktów)
Złożyć zamówienie
Katalog Profilaktyka zdrowia

Szukaj:     

Zapisz sie na liste czytelnikow:
"Produkty Vivasan dla zdrowia i urody"
E-mail:
Imie:
Główna Cennik Współpraca Aromaterapia Kontakt Nowości Formuła zdrowia Promocja  

Kosmetyka odmładzająca VIVASAN


2. Kosmetyka odmładzająca VIVASAN

Firma Vivasan przedstawia nową, rewolucyjną linię kosmetyków odmładzających renomowanej włoskiej firmy Locherber o długotrwałym działaniu, opracowaną według technologii B.T.Y. i DNA dla skutecznego i szybkiego wygładzania zmarszczek i zapobiegania przedwczesnemu starzeniu się skóry.

A) Linia B.T.Y. charakteryzuje się obfitością cennego składnika Argireline® (Argireline – acetyl heksapeptyd - 3) to unikalny peptyd nowej generacji, który wyjątkowo skutecznie wygładza zmarszczki mimiczne, zarówno płytkie, jak i głębokie i w sposób niezawodny zapobiega ich powstawaniu. Zmarszczki mimiczne, jak wiadomo, pojawiają się wraz z czasem, w wyniku wyrażania emocji. Jeśli wiele się śmiejemy, zmarszczki pojawią się wokół oczu, jeśli się martwimy – na czole. Każda emocja zostawia ślad na naszej twarzy. Czasem ślad ten jest tak głęboki, ze trzeba uciekać się do operacji plastycznych. W ostatnich latach opracowano oszczędzającą skórę bezoperacyjną metodę likwidacji zmarszczek, polegającą na wstrzyknięciu pod skórę preparatu Botoks (jad kiełbasiany typu A), który częściowo paraliżuje mięśnie twarzy całkowicie wygładzając zmarszczki. Efekt zabiegu trwa przez kilka miesięcy, po których zmarszczki zaczynają znowu się pojawiać. Jednak nawet wtedy twarz wygląda młodziej o tych kilka miesięcy, kiedy mięśnie „odpoczywały”.

Opracowanie nowych kosmetyków na bazie Argireline umożliwiło trzecią najbezpieczniejszą i najłagodniejszą dla skóry metodę usuwania zmarszczek mimicznych.

Argireline to najnowsze odkrycie naukowe, dokonane na drodze wnikliwego badania mechanizmów biochemicznych przedwczesnego starzenia się skóry. Substancja ta jest produkowana dzięki dwóm postępowym technologiom: chemii kombinatorycznej i syntezie stałofazowej (SPS) peptydu. Argireline jest nietoksyczna, działa na poziomie synaps nerwowo – mięśniowych i powoduje rozluźnienie (rozkurcz) mięśni mimicznych, powodujących tworzenie się zmarszczek. Oprócz tego hamuje nadmierne wytwarzanie katecholamin, które sprzyjają tworzeniu zmarszczek mimicznych. Używanie argireline jest w zupełności bezpieczne, a przy tym bardzo skuteczne.

Argireline to bezpieczna i nietoksyczna alternatywa dla Botoksu, zapewniająca skuteczne wygładzanie zmarszczek mimicznych.

Na skutek regularnego stosowania preparatów B.T.Y. na bazie argireline obniża się pamięć mięśni, co prowadzi do ograniczenia mimiki mimowolnej i osiągnięcia wspaniałych efektów odmładzających.

B) Linia DNA to unikalna kosmetyka komórkowa, której sekret kryje się w działaniu roślinnych cząsteczek DNA (kwasu dezoksyrybonukleinowego) uzyskanych dzięki unikalnej, opatentowanej technologii oraz w wyjątkowym zestawie mineralnym wody z alpejskich lodowców. Kosmetyki na bazie DNA stworzone są po to, by powstrzymać i zmniejszyć skutki starzenia się skóry. DNA oddziałuje bezpośrednio na przyczyny starzenia, dodając skórze energii i dając jej nowe życie.

DNA to substancja biologiczna skoncentrowana w jądrach komórek skóry. Jest nośnikiem informacji genetycznej, także tej, która odpowiada za funkcje życiowe komórki. Dlatego też DNA jest bezpośrednio związany z regeneracją komórek.

Roślinne DNA, to wielocząsteczkowy związek białkowy uzyskany ze źródła roślinnego (zarodniki pszenicy: Triticum aestivum). Jest jednym z najlepszych składników nawilżających używanych w kosmetyce, a także silnym antyoksydantem. Naturalnie regeneruje tkanki i chroni komórki przed odwodnieniem.

Intensywny efekt nawilżając osiągnięty jest dzięki temu, że większe molekuły DNA nie przenikają w głąb skóry, ale pozostają na jej powierzchni zatrzymując wodę. DNA naniesione na powierzchnię skóry usuwa uczucie jej ściągnięcia, zapewniając wysoki stopień nawilżenia naskórka, przy czym efekt nawilżenia skóry utrzymuje się o wiele dłużej niż przy użyciu tradycyjnych, małocząsteczkowych substancji nawilżających takich jak gliceryna lub propylenglikol.

Oprócz tego DNA podwyższa energię skóry i jej odporność. Chroni przed działaniem promieni ultrafioletowych, sprzyja wygładzeniu sieci drobnych zmarszczek i zwiększa elastyczność skóry. Jest to komponent głęboko oddziałujący na komórki organizmu, zarówno z zewnątrz, jak i od wewnątrz, dając wspaniałe rezultaty, zapewniając naciągnięcie skóry i wzmacniając strukturę kolagenową i elastynową naskórka.